Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


    

Hearthstone Inn-vitational'a davetlisiniz...  (Okunma sayısı 1781 defa)

BlindCon 2017'de gerçekleşecek olan Hearthstone Inn-vitational, Hearthstone'un en iyi  oyuncularından 12'sini biraraya getirecek. Yolculuk zorlu olacak ve bu yolculukta onların manevi desteğine ihtiyaçları olacak.


İşte Takımlar :Reynad    
Thijs
Pathra
Dog
RDU
NaviOOT

Kripparrian    
Firebat    
J4CKIECHAN
Disguised Toast    
Firebat    
Alliestrasza    


The Inn-vitational Adventure :

Her takımın oyuncuları bir masa etrafında toplanır ve oynarken kararlar alırlar. Inn-vitational'nın maçları, maç başına üç maçla, round robin formatında oynanacak. Bir takımdaki her oyuncu maç başına bir maç oynayacaktır.

Challenge #1 - Wild :   Takımlar, Wild biçimi için özel olarak inşa edilmiş önceden yapılandırılmış wild desteler ile oynarlar.

    Jungle Giants vs. Big-Time Buccaneers
    Grimestreet Grifters vs. Chillblade Crusaders

Challenge #2 - Standard :   Takımlar, Standart biçimi için özel olarak inşa edilmiş önceden yapılandırılmış standart mode kartlarına göre desteler hazırlar ve maçlarını yaparlar.

    Jungle Giants vs. Grimestreet Grifters
    Big-Time Buccaneers vs. Chillblade Crusaders

Challenge #3 - Excavated Treasures : Maceracıların ne kadar yaratıcı olduklarını gösterebilmek adına bir çok kartı seçmeleri engellenecek ve oluşturulan bu kısıtlı destelerle maçlar yapması istenecek.

    Jungle Giants vs. Chillblade Crusaders
    Big-Time Buccaneers vs. Grimestreet Grifters

Bir takım bu zorluklardan birini kazandığında, gizemli bir hazineden ödül alacaklar. Ne tür bir hazine? Sürprizi bozmayacağız, ancak karanlıkta gizlenen tehlikeler için onlara ihtiyacımız olacağından emin olabilirsiniz. Inn-vitational'nın en cesur partisi de ekstra bir hazine kazanacaktır.Inn vitational, 3 Kasım Cuma günü ve Kasım 4'te Cumartesi sabah oynanacak.


By : Diabolus 25.10.2017 | 06:07
Son Düzenleme: 25.10.2017 | 06:10 Gönderen: Diabolus
Etiketler:

Yorumlar


Sayfa: [1]   Yukarı git

Yorum Yapın

Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.