Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


    

HCT Dünya Şampiyonası Amsterdam  (Okunma sayısı 1924 defa)

HCT 2017, Beurs van Berlage Konferans Merkezi'ndeki yolculuğunu tamamlarken, Hearthstone® Şampiyona Turu (HCT) Amsterdam'da yıldızlarla dolu bir güne ev sahipliği yapacak.


Bu anıtsal mekan, bir zamanlar Hollanda borsa'sına ev sahipliği yaptı ve kraliyet düğünlerine tanık oldu. Şimdi, Hollanda'nın en ünlü binalarından birisi HCT Dünya Şampiyonasına ev sahipliği yapacak.

Ne ?


Beurs van Berlage

Damrak 243

1012ZJ Amsterdam

Hollanda


HCT Dünya Şampiyonasında katılımcılar, en sevdikleri Hearthstone oyuncularını karşılaşmalarda boy gösterdiğine tanıklık edecek.. Ayrıca, tüm bilet sahiplerine açık olan ve özel turnuva düzenleyecek turnuvalarda yer alacak. Hearthstone topluluğu, Hearthstone Şampiyonası Turunda bir araya geldiğinden, katılanlar dünyanın dört bir yanından oyuncularla karşılaşabilir.

Bir bilet ve check-in alanını satın alan tüm katılımcılar, HCT Dünya Şampiyonası sona erdikten sonra, kayıtlı Blizzard Battle.net hesaplarına ödenecek HCT World Championship kart arkalığını alacaklar.


Ne zaman ?

Takvimlerinizi Perşembe, 18 Ocak - 21 Ocak 2018 Pazarları için işaretleyin.

Oyuncular :

Sekiz oyuncu zaten HCT Kış Şampiyonası ve HCT Bahar Şampiyonası vasıtasıyla buraya geliyorlar. Geriye kalan sekiz oyuncu, HCT Yaz Şampiyonası'ndan yarı finalistlere ve Dünya Şampiyonasına (Son Çağrı oyuncuları) hak kazanamayan her bir dört oyuncuya verilecek.

Direk katılan 8 oyuncu şöyle; Ant, DocPwn, Frozen, Hoej, Kolento, Neriea, SaluemTsao, ShtanUdachi

Format ve sıralama:

HCT Dünya Şampiyonası, bir play-off ayraçına geçmeden önce bir grup aşamasında başlayacak. Oyuncular, dört HCT Dünya Şampiyonası niteleyici etkinliklerine yerleştirilmek suretiyle belirlenecek: Kış Şampiyonası, İlkbahar Şampiyonası, Yaz Şampiyonası ve Son Çağrı.

Maçlar aşağıdaki biçimde oynatılacak:

     Her maç, bir yasakla Conquest formatında olacak. Oyuncular beş deste getirecek, rakibin destekerinden birini yasaklayacak, sonra kalan dört deste ile yarışacaklar.
     Grup aşaması, iki yarışmacı her grubun playoff bölümüne doğru ilerleyerek ikili bir turnuva olacak.
     Maçlar tek elden eleme olacak.

Ödül Havuzu :

Bu etkinlik için toplam ödül havuzu 1.000.000 USD, aşağıdaki gibi dağıtılacak:

1.    $250,000
2.     $150,000
3. & 4.     $100,000
5. – 8.     $50,000
9. – 16.     $25,000

Biletler:

Biletler hakkında daha fazla bilgi çin Hearthstone Esports Facebook ve Twitter'a bakabilirsiniz.. Tavernada bir koltuk sağlamak için biletlerinizi mümkün olduğunca erken almanızı öneririz. 2017 Ocağın Şampiyonası Turunun finalini kaçırmayın.

https://www.facebook.com/hearthstoneesports
https://twitter.com/hsesports


Umarız bu uzun yolculuğun en çarpıcı Hearthstone turnuvasında bize katılırsınız.

By : Diabolus 14.10.2017 | 07:16
Etiketler:

Yorumlar


Sayfa: [1]   Yukarı git

Yorum Yapın

Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.