Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


    

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Diabolus

Sayfa: [1] 2 3 ... 171
1
Rastakhan’ın Rumble kartlarını oyun çıkmadan 5 gün önce oynamanıza izin veren Fireside etkinliği bu ay sonunda başlayacak.Bir Rastakhan’ın Rumble ön sipariş palketi satın aldıysanız, 30 Kasım 2018'den 3 Aralık 2018'e kadar sürecek birfireside etkinliği için kartlarınızı oyunun çıkış tarihi olacka 4 aralıktan önce açarak bu etkinlikte kullanma fırsatı yakalayacaksınız.
.
Rastakhan’ın Rumble Ön Sürüm

Paketlerinizi erken kazmanın yanı sıra, genişlemenin resmi sürümünden önce parlak yeni kartlarınızla oynamanıza izin veren özel Fireside Brawls'a da katılabilirsiniz.

    Ön Sürüm etkinliği sırasında açtığınız kartları kullanarak desteler oluşturabilirsiniz. Bu konuda sınıf veya kopyalarda herhangi bir kısıtlama yoktur, bu yüzden Gurubashi Arena'nın tüm kargaşasından faydalanabilirsiniz!
    Ayrıca oynayabileceğiniz bir sonraki oyundan yeni güverte tariflerine sahip olacak bir önceden hazırlanmış bir Royal Recipe de var! bunı yürütmek için önceden satın alınmış paketlere sahip olmanız gerekmeyecek.


Rastakhan’ın Rumble'ı için kart paketlerinizi önceden satın alarak Fireside Toplama deneyiminizi en üst düzeye çıkarın

Yeni açılan kartlarınız Koleksiyon Yöneticisi'nde görüntülenebilir, ancak lansman öncesinde yalnızca Fireside etkinliklerinde oynanabilirler. Ayrıca, genişlemenin resmi lansmanı gerçekleşinceye kadar kartlarınızı ayıramaz veya el ile çekemezsiniz.

Rastakhan’ın Rumble Ön Saldırı Partisini Ev Sahipliği Yapın

FiresideGatherings.com'a gidip, etkinliğinizin herkese açık olup olmadığını veya yalnızca yakın arkadaşlarınız ve aileniz için listelenmemiş olup olmadığını belirttiğinizden emin olun. Herkese açık bir etkinlik seçtiyseniz, girişinizi royal rumble kayıt defterine işlediğinize emin olun. Özel Fireside Gatherings'e ev sahipliği yapmak isteyenler için ayrıntılı talimatlar burada mevcuttur : https://us.battle.net/forums/en/hearthstone/topic/20765516386

Etkinliğiniz onaylandıktan sonra, fireside gathering eğlencesinin tadını çıkartabilirsiniz.

2
Bu güncellemede, Rastakhan’s Rumble ön satın alma özellikleri, yeni Klasik kartlar, indirme iyileştirmeleri, hata düzeltmeleri ve daha fazlası ekleniyor. Detaylar için okumaya devam edin.


Ön Sipariş Rastakhan’s Rumble! :

 Rastakhan’s Rumble'ın çıkacağı 4 Aralık'a kadar aşağıdaki paketlerin bir ve ya her ikisini birden satın alabilirsiniz, oyun çıktıktan sonra bu özel içeri ve fiyat bir daha geçerli olmayacak.Bu paketi önceden satın aldığınızda, 50 Rastakhan’ın Rumble kart paketi, Ready to Rumble kart arkalığı ve  yeni Shaman Hero: King Rastakhan! ı satın almış olacaksınız . Fiyatı 49.99 Euro .

The Challenger’s BundleDaha düşük bütçesi olanlar için, bu paket, 17 Rastakhan’ın Rumble kart paketi ve  Ready to Rumble kart arkalığı veriyor. Fiyatı da 19.99 Euro .

100 Milyon Oyuncu

Tavernada daha önce hiç olmadığı kadar çok misafir var, ama her zaman daha fazlası içinde yer var!

7 Kasım - 11 Kasım tarihleri arasında Hearthstone'a giriş yaparak, arkadaşlarınla oynayarak ve bu özel sayı onuruna vereceğimiz ödülleri tadını çıkartın.


     Bu süre içerisinde oyuna bağlanan oyunculara 6 adet  Boomsday Project card pack hediye edilecek.
     Arkadaşlarınızla oynayarak daha fazla altın kazanmanız için bir olanak sağlanacak. Giriş yapan herkes 100 altın için herhangi bir modda bir arkadaşına karşı oynayarak, daha fazla altın kanazabileceksiniz. Bu karşılaşmalarda toplamda 500 altın kazanabileceksiniz.
    Challenge a Friend'den farklı olarak, sadece günlüklerinde bu arayışa sahip oyuncular altın alacak, bu yüzden giriş yapıp görev aldığınızdan emin olun!

Yeni Klasik Kartlar

Aşağıdaki kartlar Klasik kart paketlerinden oluşturulabilir veya açılabilir:

   Icicle


  Tome of Intellect


  Call of the Void


  Pilfer 


Kart Arkalıkları :

Ready to Rumble : Yeni genişleme paketini ön sipariş verenlere verilecek


Frostwolf  : Aralık ayı Ranked game ödülü


Good Cheer : Özel bir etkinlik ile verilecek (henüz ne olduğu belli değil)


The Third War – Warcraft III: Reforged'ı satın alanlara verilecek.


İndirme İşlemlerini düzeltme- Mobil Hearthstone uygulamasında iyileştirmeler yapıldı..

     Hücresel veri aracılığıyla indirme seçeneği artık oturumlar arasında saklanmamaktadır. Yeni verilerin indirilmesi gerektiğinde izin vermeniz istenir.
     Performansı artırmak için, indirmeler bir eşleşme sırasında duraklatıldı.
     Telefonlar artık uygulama boyutunu azaltmak için daha hafif kart sanatı kullanıyor.

Oynanış İyileştirmeleri ve Hata Düzeltmeleri

    Small-Time Buccaneer, artık istatistikleri Void Ripper tarafından değiştirilmişse +2 Saldırısını doğru şekilde kazanır.
    Değiştirilen silahların üzerindeki deathrattle özellikleri, oyundaki minionlarn yok edilmesiyle aynı anda tetikleniyor, bu yüzden Powermace, Blood Razor’un Battlecry tarafından yok edilen minyonları artık “kurtarmayacak”.
    Miner Jasper Spellstone ve Bomb Ultimate Infestation tarafından tetiklendiğinde ortaya çıkabilecek bir çarpışma düzeltildi.
    Coldarra Drake veya Garrison Commander oyuna girerken Deathstalker Rexxar’ın Build-a-Beast yeniden aktive etmenin gecikmesini azalttı.
    Valeera'nın Shadow yansıması ile ilgili bir sorun düzeltildi
    Eşleştirmeyi iptal etmenin, ölümcül bir hatayla sonuçlanabileceği ve aksi halde eşleştirilebilecek bir oyuna bağlanmadığı bir sorun düzeltildi.
    Görev günlüğündeki sezon ödül sandığı, şimdi geçerli sıradan ziyade en yüksek sıralamayı doğru olarak gösteriyor.
    Koleksiyon yöneticisinde Standart destelerini oluştururken Wild kartlarını ararken, mesaj artık “Wild Sets'te bulunan sonuçlar” ı okur.
    Geri dönen oyuncuların Bir Rakip Bulurken “takılıp kalmasına” neden olabilecek bir sorun düzeltildi.
    Yüksek çözünürlüklü monitörlerde oyun içi Mağaza ölçekleme ile ilgili bir sorun düzeltildi.
    Deste Tarifleri, Arkadaş Listesi ve Yeni Oyuncu Sırasıyla çeşitli görsel sorunlar düzeltildi.
    [Mobile] Fal'dorei Strider ve Deck of Wonders tarafından yaratılan ve bazı mobil cihazlarda ekran dışına çıkan kartlarla ilgili sorunlar düzeltildi.
    [Android] Hearthstone artık OnePlus6 cihazlarda doğru şekilde görüntüleniyor.

3
Duyurular / Rastakhan's Rumble Duyuruldu...
« : 02.11.2018 | 20:52 »
Yılın en büyük etkinliği BlizzCon 2018 bugün başladı ve Hearthstone'un 10. genişleme paketi olan Rastakhan's Rumble bu etkinlik içerisinde duyuruldu.  


Rastakhan’ın Rumble en yeni ve bu yılın son genişleme paketi olarak 4 Aralık’ta başlayacak.

Zandalari trollerinin en güçlü tanrı kralı olan Kral Rastakhan ın düzenlediği Gurubashi Arena dövüş turnuvası ve orada buluşan Rumble hayranları ile birlikte Azeroth'un en ücra köeşelerinden gelen ünlü gladyatörler bu arenada ki kutlamalarına katılmak için bir araya geliyorlar: Rastakhan’ın Rumble!

Kalabalıktan irkilerekve thishding etinin ve sakız büyüsünün inanılmaz çarpışmasına tanıklık edeceksiniz. Taze pastaların tadını çıkaracaksınız! Dünyaca ünlü trol gladyatörleri, mojo'yu sihirle çatışmaya sokacak şekilde, nefes kesici bir beklentiyle tanıklık ediyor. Loa, isminizi ve takım ruhunuzu gürleyen kalbinizi doldurduğunda, hiçbir şey sizi gladyatör kargaşasına KATILMAK için arenaya katılmanıza engel olamaz.

Sadece rumble kuralını hatırla:
KURAL YOK!


Sadece Trollin

Uzun boylu, sivri uçlu, tuskulu ve çoğu zaman spor yapan mohawklar, troller, milyonlarca alana yayılan zengin bir tarihe sahiptir. Azeroth'un ilk halkları arasındaydı ve güçlü Loa primal tanrılarının yardımıyla, bir zamanlar dünyanın çoğunu yöneten yekpare bir imparatorluğa liderlik ettiler. İmparatorluk içinde gelişmekte olan trollerin (Zandalari, Darkspear, Revantusk ve daha birçokları) güçlü, uysal ve uyarlanabilir kabileleri, gezegenin akla gelebilecek her köşesinde bulunabilirler.

Gururlu bir mirasa sahip asil bir toplumdur. Ve yine de, trollerin kurallar için sahip olduğu gevşek ilişki, kendi kültürlerinin özünde bulunan voodoo'nun karanlık mistisizminden uzaklaşmadığı anlamına gelir.


Rastakhan’s Rumble da, geçmişin ihtişamlarına ve kavganın ilişkisiz pervasız neşesine batmış olan kutsal bir yer olan Stranglethorn Vale'nin buharlı ormanında bulunan Gurubashi Arena'yı ziyaret edeceğiz!Overkill

Yeni Overkill anahtar kelimesi olan kartlarile, bir saldırı sırasında hedeflerinin sağlığından fazla hasar gördüğünde, bonus etkisi kazanır.Primal Loa

Loa, trol kültüründe binlerce yıldır  figürleşmiş olan inanılmaz güçlü primal tanrılardır. Rastakhan’s Rumble' da, her bir sınıf için bir Loa Legendary kart olacak.


Spirit

Spirit of the Shark gibi oyun içerisinde Stealth özelliği kazanan gücünü Loa'lardan alan kartlar her sınıf için yer alacak.


Oyun başladığında belli bir süreliğine rastgele bir Loa Legendary kart ve bir Spirit kartından 2 kopya herkese hediye olarak verilecek.

Ayrıca 4 Aralıkta yeni genişleme paketi başladığında herkese 6 yeni genişleme paketinin kart pack'inden hediye verilecek.

Rumble Run

Rastakhan’s Rumble’s başladıktan 9 gün sonra yani 13 Aralıkta, solo adventure olan Gurubashi Arena’ya da katılabilirsiniz. Burada bir takım ve bri shrine seçtikten sonra karşınza çıkan düşmanları sırasıyla yenmeye çalışacaksınız. Daha önceki solo adventurelarda olduğu gibi önce az kartla başlayacak daha sonra her tur yeni kartları destenize dahil ederek gideceksiniz. Henüz solo adventure bölümünü bitirmenin ödülü açıklanmasa da her zaman olduğu gibi bir kart arkalığı olmasını bekliyoruz.


Ön Sipariş :Bu paketi önceden satın aldığınızda, 50 Rastakhan’ın Rumble kart paketi, Ready to Rumble kart arkalığı ve  yeni Shaman Hero: King Rastakhan! ı satın almış olacaksınız . Fiyatı 49.99 Euro olacak.

The Challenger’s BundleDaha düşük bütçesi olanlar için, bu paket, 17 Rastakhan’ın Rumble kart paketi ve  Ready to Rumble kart arkalığı veriyor. Fiyatı da 19.99 Euro olacak.

Rastakhan’ın Rumble'ı 4 Aralık'ta başlıyor. Hazır olmak için, yakında karar vermelisiniz: Hangi Loa size konuşuyor? Hangi takıma katılacaksın?

Rastakhan’ın Rumble'ı 4 Aralık'ta başlıyor bizde yeni kartlar açıklandıkça sizlere bu konu içerisinden bildireceğiz.


4
1 Kasım itibariyle yeni sezon All’s Well That Moonwell başlamış oldu. Her zaman olduğu gibi Ranked Play bölümünde 20 ve daha iyi bir derece elde edenleri sezonu bitirme Ranked yerlerine göre hazine sandığı ödülü bekliyor. Bu sezonun kart arkalığı ödülü için ise Ranked Play'de 5 win almanız gerekli.


Bu Sezonun Kart Arkalığı :  Moonwell


Hazine Sandığı Ödülleri Derecelere Göre :

Ranked 20-16 Arası : 1 Common Golden Kart, 5-25 Arası Dust
Ranked 15-11 Arası : 1 Common Golden Kart, 1 Rare Golden Kart, 5-25 Arası Dust
Ranked 10-6 Arası : 2 Common Golden Kart, 1 Rare Golden Kart, 5-25 Arası Dust
Ranked 5-1 Arası : 2 Common Golden Kart, 1 Epic Golden Kart, 5-25 Arası Dust
Legend: 3 Common Golden Kart, 1 Epic Golden Kart

Bu sezon için unutmamanız gereken nokta şu. Sezonu bitirdiğiniz yere göre 4 basamak geriye düşeceksiniz. Örneğin Legend tamamlayanlar yeni sezona direk Rank 4'den başlayacaklar. Gene bir örnek vermek gerekirse 10. sırada bitirirseniz 14. sıraya gerileyeceksiniz.

5
Haberler / Hearthstone ve BlizzCon® 2018
« : 30.10.2018 | 07:18 »
Blizzard'ın oyunların destansı şovu olan BlizzCon® 2018 ve oyun tutkumuzu paylaşan dünya çapındaki oyuncular topluluğu, 2-3 Kasım da Anaheim California'ya geri dönüyor. Herkes için harika bir zaman olacak ve gösteride inanılmaz paneller, deneyimler sizleri bekliyor.

Açılış Törenleri 2 Kasım günü saat 11.00'de PDT'de başlayacak ve Hearthstone için özel bir açıklama yapacak, bu yüzden kaçırmayın!


BlizzCon'da deneyimlenecek çok şey var, ancak bu rehberde şovda yer alan her Hearthstone ile ilgili bilgileri veriyoruz. Ayrıca BlizzCon sırasında Hearthstone'a giriş yapan herkes için birkaç kutlama hediyesi de bizleri bekliyor olacak.

BlizzCon Kutlaması

BlizzCon 2018'e kesinlikle girmeye değer, ancak Hearthstone'a da giriş yaptığınızdan emin olun, çünkü kutlama için sizlere ikramlarımız olacak. Tavern sadece BlizzCon için dekore edilmekle kalmayacak, aynı zamanda BlizzCon'un her günü Hearthstone'a giriş yaptığınızda, ödüller kazanmak da mükün olacak.

2 Kasım - Oyuna giriş yapmanız durumunda Golden Star Aligner ve Secret Plans kartları hediye edilecek.


3 Kasım - Oyuna giriş yapmanız durumunda 1 adet The Boomsday Project kart paketi hediye edilecek.


Geliştirici Panelleri

Sıradaki ne


2 Kasım | 14:30 - 15:15 PDT

Hearthstone Geliştiricileri bir sonraki genişleme paketini açıklayacaklar..

Hearthstone Streamer Gösterileri :


 2 Kasım | 17:45 - 18:30 PDT

Trump, Alliestasza, Brian Kibler, Kripparrian ve Hearthstone Geliştiricileri Josh Durica ve Keaton Gill'in sanatsal yeteneklerini anlatacakları çok eğlenceli bir zaman geçireceğiniz özel bir panel olacak.

Şaşırtıcı zindanlar


3 Kasım | 16:30 - 17:30 PDT

Hearthstone ekibi, Hearthstone solo maceralarının geçmişini ve geleceğini anlatacak..

İş ve Sanat


3 Kasım | Sabah 5:45 - 06:30. Pasifik yaz saati

Hearthstone ekibindeki sanatçılar, en son genişleme için kart paketlerinin işlenmesinin ardındaki yaratıcı süreci size gösterir.

HGG Finalleri


Hearthstone Küresel Oyunlar (HGG), ulusal takımları, dünya tahakkümüne karşı güçlü bir yarışmada, underdoglardan şampiyonlar yaratabilecek ve bilinmeyen oyuncuları memleketi kahramanlara çevirebilecek devasa bir dünya turnuva serisidir.

Her takıma aşina olmak için Hearthstone Global Games sitesini ziyaret edin ve daha sonra, BlizzCon'daki bu yılın HGG Finallerinin Brezilya, Bulgaristan, Çin, Hong Kong, Yeni Zelanda, Norveç, Singapur ve İspanya'nın hangi ülkeyi kanıtladığını gösteren heyecan verici bir sonucunu izleyin. dünyanın en büyük Hearthstone oyuncularına ev sahipliği yapıyor!

Twitch.tv'deki HGG Finallerini ÜCRETSİZ izleyin

BlizzCon 2018 Uygulamasını İndirin


BlizzCon Mobile App, BlizzCon deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak. Bu, yalnızca bir haritanın ve programın planı değil, aynı zamanda canlı içeriği, videoları ve daha fazlasını izlemenize de olanak tanır. Uygulamayı BlizzCon her şey için tek durak kaynağınız yapmak için Sanal Bilet ile birleştirin.

BlizzCon 2018 resmi olarak 2 Kasım Cuma günü başlıyor, ancak 25 Ekim’den başlayarak Açılış Haftası için uygulamayı zamanında indirdiğinizden emin olun, böylece ilk esports etkinliklerini ve diğer heyecan verici pre-show içeriğini izleyebilirsiniz.

İos için : https://itunes.apple.com/us/app/blizzcon-mobile/id465802659?mt=8
Android için : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.blizzard.blizzcon

Virtual Ticket


BlizzCon sadece kişisel katılımcılar için değil, dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncu Sanal Bilet ile eğlenceye katılıyor. Sanal bir bilet almak size tüm aşamalara (Hearthstone panelleri dahil!), Orijinal video serilerine, dünyadaki bir World of Warcraft Classic demosuna, geçen yılki BlizzCon konvansiyonuna arşiv erişimine ve çok daha fazlasına gerçek zamanlı, canlı erişim sağlar.

Virtual Ticket için : https://shop.battle.net/product/blizzcon-virtual-ticket

Sanal Bilet ile birlikte gelen Blizzard oyunları için birer loot var Hearthstone için 10 pack hediye var ve  parıldayan Blizzard Event 2018 kart arkalığı.


BlizzCon 2018 Yardımcı Linkler


Unutmayın — ihtiyacınız olacak tüm BlizzCon bilgileri BlizzCon web sitesinde olacak! Her şeyi BlizzCon'a hızlı bağlantılar için aşağıdaki kullanışlı düğmelere tıklayın. İster evde rahat hissedin, ister BlizzCon yaşayın, olayın tadını çıkarmanızı dileriz!

İzlemek için : https://blizzcon.com/en-us/watch
Etkinlik takvimi için : https://blizzcon.com/en-us/schedule
Blizzcon haritası : https://blizzcon.com/en-us/event-info/attendees/floor-map

Bu kılavuzun BlizzCon 2018'den en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacağını ve kendi evinizde rahat bir şekilde rahatça gezip dolaşmayacağınızı ya da kendi evinizin rahatlığını izleyebileceğinizi umuyoruz. Umarım bu yılki etkinliğiniz için bize katılabilirsiniz!

6
Genel Sohbet / Ynt: 100 % 100000.
« : 27.10.2018 | 18:08 »
Evet,
Yüzde yüz bu oyun makinesi hileli. Uzun zamandır oynamıyordum. Şeytan dürttü diyelim. Bu pislik oyun motoru ( Blizz bunu iyi becermiş ) ne zaman big priest ile oynasam % 99 mill rogue geliyor. Böyle bir şansın ihtimali yok. Kimse bu oyuna güvenmesin.


bazan banada böyle eşleşmeler geliyor ama oyunun eşleştirme mantığında elinizdeki destenin ne olduğuna bakmaksınız eşleştirme yapıyor. daha önce bu konuyu açıklama yapmıştım bir mr puanınız var ve her galibet ve malubiyette o puanınız azalıp artıyor karşınıza da o puanda bir insan çıkartıyor oyun bu puanı siz göremiyorsunuz oyunun mekaniğinin içine gömülü bir sistem bu. her sezon bu puanlama sıfırlanıyor.

7
Duyurular / Hallow's End Etkinliği başlıyor...
« : 17.10.2018 | 07:37 »
Başsız Süvari, 17 Ekim'den 31 Ekim'e kadar Hearthstone tavernasına geri dönüyor ve bu tarihler arasında herkese açık bir şölen yaşanacak! Keyifli bir şekilde kasvetli süslemelerle süslenmiş bir tavernada cesur olmaya hazırmısınız.


17 Ekim - 31 Ekim arasında tarihleri arasında devam edecek etkinlikte ilk girişte ücretsiz altın bir Witch’s Cauldron kartı ve bir Arena giriş hakkı kazanacaksınız.

Büyük Hallow'in Son Arena Kostüm Partisi

Her dokuz klasik Hearthstone Kahramanı, yeni kostümlere etkinliğe katılacak


Arena’ya başladığınızda, bir Kahraman, ardından bir Kahraman Gücü seçeceksiniz ve seçimlerinizde sunulan kartlar, nötr kartların yanı sıra, bu sınıfların aynı kartlarına da sahip olacak. Unutmayın, sadece giriş yapmak için ücretsiz bir Arena bileti alacaksınız, dolayısıyla partiye katılmamanız için bir sebep yok!

TWO Tricky Tavern Brawls!

Monster Smash, 17 Ekim'den 22 Ekim'e kadar sürecek olan özel bir Hallow's End Tavern Brawl'di ve bu brawl süresince bir yaratığı kontrol ederiniz.
Başsız Süvari desteleri, 24-29 Ekim tarihleri arasında koşulacak olan özel bir Hallow's End Tavern Brawl'dır.

Başsız Süvari, kırsal alandan geçmekte ve onu durdurmak size kalmıştır! Şaşkınlığı yakalamak için kılık değiştirirsiniz - Brawl başladıktan sonra, giyeceğiniz kostümü keşfedin. Her kostümün, çeşitli sınıfların kartlarını barındıran kendine has bir güvertesi ve uğursuz hayaletini batırmayı başarmak için en iyi şekilde kullanmanız gereken pasif bir Kahraman Gücü var!


Hallow! Hallow! Bundle

Hallow! Hallow! Bundle paketi ile birlikte 20 adet Witchwood kart paketi içeriğinin yanında yeni Paladin kahramanı Sir Annoy-O'uda koleksiyonunuza  dahil edebileceksiniz. Bu çok özel Bunddle fırsatı 17 Ekim - 30 Ekim tarihleri arası geçerli olacak.
NOT: Hallow's End, 17 Ekim'de başladığında Arena'da devam etmekte olan bir oyununuz varsa, bu durumda iptal olacak ve elde edeceğiniz kazanımların sayısı ve ücretsiz Arena bileti için normal ödülleri alacaksınız. Başlangıçtan hemen önceki saatlerde ve 17 Ekim ve 31 Ekim'de Hallow’s End'in sona ermesinden önce, yeni bir Arena bileti satın alma olanağı geçici olarak devre dışı bırakılacak.


8
Hearthstone'a katılacak en yeni Paladin kahramanı Sir Annoy-O, Hallow's End'in başladığı ilk Çarşamba günü başlayan bir Witchwood paketi ile birlikte satın alılabilecek


Bugün satışı başlanan ve fiyatı 19.99 Euro olan Hallow! Hallow! Bundle paketi ile birlikte 20 adet Witchwood kart paketi içeriğinin yanında yeni Paladin kahramanı Sir Annoy-O'uda koleksiyonunuza  dahil edebileceksiniz. Bu çok özel Bunddle fırsatı 17 Ekim - 30 Ekim tarihleri arası geçerli olacak, o yüzden satın almayı düşünenler bu tarih aralığını iyi değerlendirmeli ve sadece bir hesap 1 kere satın alabilir.
Satın Alma için :
https://eu.shop.battle.net/en-gb/product/hearthstone-hallow-hallow-bundle


9
Haberler / Yaklaşan Denge Güncellemesi - Ekim 2018
« : 16.10.2018 | 06:31 »
18 Ekimde yürürlükte olması planlanan bir güncellemede, bazı kartlar değişecek.


Giggling Inventor – Mana Değeri 5 yerine 7 olacak.


Giggling Inventor, yarattığımız en güçlü ve popüler kartlardan biridir. Bunu bir desteye dahil etmenin bir dezavantajı yok ve tarafsız olduğu için neredeyse her destede oynanıyor. Güçlü kartlar oluştururken minion etkileşimlerini teşvik etmede ve oyunları daha ilginç hale getirirken oynayabilecekleri rol göz önünde bulundurulduğunda risk almak önemlidir. Bununla birlikte, Giggling Inventor planlanan rolünün ötesine geçti ve şu anda olduğu kadar etkili olması gerektiğini düşünmüyoruz.

Başlangıçta bu kartı (6) mana'da hem mevcut Standart formatta hem de gelecekte piyasaya sürülecek kartlarla test ettik. Nihayetinde, güç seviyesinin, herhangi bir kurulum gerekliliği olmayan bir Nötr kart için uygun olandan daha yüksek olduğunu hissettik. (7) mana'da, Giggling Inventor'ın genel olarak daha az destelerde yolunu bulmasını bekliyoruz - ve Quest Rogue'da çok daha az etkili olmakla birlikte, Evolve Shaman gibi belirli deck arketipleri içinde durumsal olarak oynanabilir durumda kalabilir.

Mana Wyrm – Mana Değeri 1 yerine 2 olacak


Zamanla, Mana Wyrm gibi güçlü, erkenden dengeyi bozan 1 manalık kartlardan uzaklaşıyoruz.. Bir oyunun sonucunun, Mana Wyrm'ın birinci turda oynanıp oynanmadığı ve bir rakip tarafından hızlı bir şekilde kaldırılabileceğine karar verilir hale gelmemeli. Mana Wyrm, bizi güçlü, düşük maliyetli Mage büyülerinden uzaklaştıracak. Mana Wyrm'in sinerji yarattığı desteler için bir seçenek olmaya devam etmesini isterken, büyük bir dönüş tehdidi olmasını da engelliyoruz.

(2) mana'da, Mana Wyrm ile oynadığı sırayla başa çıkmak daha kolay olacak ve maçın erken saatlerinde düşük maliyetli büyülerle daha da zorlaşacak. Hâlâ düşük maliyetli büyülere odaklanan destelerde bir seçenek olarak kalmasını bekliyoruz, ancak o odakta akılda tutulan desteler daha az çekici bir seçenek olmalı.

Aviana – Mana Değeri 9 yerine 110 olacak


Aviana'nın (10) mana ile değiştirilmesi, Innervate veya The Coin gibi kartlardan ek yardım almadan, Aviana'yı ve Kun the Forgotten King'i aynı dönüşte oynamanın artık mümkün olmayacağı anlamına geliyor. Aynı zamanda Juicy Psychmelon'un artık hem Aviana hem Kun'u çekmeyeceği anlamına geliyor. Bu, Aviana ve Kun’un kombolarını daha az tutarlı hale getirmeli, oysa onları oynamaktan zevk alan oyuncular için kombinasyonları kullanan destelere izin vermelidir.

10
Haberler / Güncelleme 12.2 - Ekim 2 - Hallow's End
« : 03.10.2018 | 16:22 »
Bu Hearthstone güncellemesinde, Hallow's End etkinliği için yeni bir  Tavern dekore ediyoruz: yeni Paladin Hero Sir Annoy-o! Ayrıca Yeni Oyuncu Rütbeleri ekliyoruz, Hoş Geldin Paketine bir facelift veriyor, yeni Günlük Görevler ekliyor, bazı hataları düzeltiyor ve daha fazlasını yapıyoruz. Detaylar için okumaya devam edin.

Hallow’s End Döndü :


Başsız Süvari, her zamankinden daha zorlu ve zevkli bir Hallow's End kutlamasıyla geri dönüyor!

     Hallow’s End, 17 Ekim’de başlar ve 31 Ekim’e kadar sürer.

     Etkinlik sırasında giriş yapmak için ücretsiz bir altın Witch’s Cauldron kartı kazanırsınız.

     Süslemeler ve özel Hallow’in Son duyguları olacak.


Özel Çift Kişilik Arena


Başsız Süvari Tavern Brawl'a geri dönüyor.


Hallow’s End, özel bir anlaşmanın parçası olarak satın alınabilecek yeni ve samimi bir Paladin Hero'nun gelişine işaret ediyor!


Yeni Oyuncu Rütbeleri :

Hearthstone Tavernasına yeni katılanlar için rekabeti arttırmak ve oyuna çabuk adapte etmek adına yeni rütbeler oyuna eklendi.Yeni Oyuncu Rütbeleri (50-26)

     Yeni oyuncular için Yeni Sıralar 50'den 26. sıraya kadar ilerler.
     Yeni oyuncular sadece Yeni Oyuncu Oyunlarında sırayla toplam 22 ücretsiz paket kazanabilir, bu yüzden bir arkadaşınızı Hearthstone'a tanıtmak için harika bir zaman!
         Rank 45, 40, 35 ve 30'da kilometre taşları kullanarak 3 ücretsiz Klasik kart paketi kazanın. 25. Sıraya yükseldikten sonra 2 Klasik kart paketi ve en son dört Hearthstone açılımından 2 paket kazanın.
     New Player Ranks'ta bir maçı kaybetmek yıldız kaybı yaratmaz.
     Yeni Oyuncu Rütbeleri, sezon sonu ödüllerini kazanır (Rank 25'e ulaşırken aynı ödüller).
     Oyuncular Yeni Oyuncu Rütbeleri'ni atlayabilir (ancak kilometre taşı kart paketi ödüllerini kaçırmış olurlar!)
     Yeni oyuncular Wild Format'ı ve Casual modunu Rank 25'e ulaşarak açabilirler. Daha önce olduğu gibi, Tavern Brawls herhangi bir Sınıf ile Seviye 20'ye ulaştıktan sonra kilidini açar.

Hoş Geldiniz Paketi Yenile

Bu yeni Klasik Kart Bunddle paketi 10 Klasik kart paketi ve Klasik setin altı efsanevi ejderhadan birini (rastgele bir Sınıf efsanevi yerine) içerir.


     Geçmişte bir Hoş Geldiniz Paketi satın alsanız bile, yine de bunu satın alabilirsiniz!


Yeni Günlük Görevler:

    "Spells are Fun!" Cast 40 spells. Reward: 60 gold.
    "Draw!" Draw 20 cards. Reward: 50 gold.
    "Full Northshire" Draw 30 cards. Reward: 60 gold.
    "Are We There Yeti?" Take 20 turns. Reward: 50 gold.
    "Time Warp Again" Take 30 turns. Reward: 60 gold.

Yeni Keyword: Casts When Drawn

Bu yeni anahtar kelime şu kartlara eklenmiştir: Nerubian Ambush!, Burrowing Mine, Bomb, Ancient Curse, Spider Ambush!, Scroll of Wonder, Darkness CandleFireside Gatherings

Innkeepers şimdi Fireside Gathering etkinlikleri sırasında etkinlik kütüphanesinden  kütüphanesinden bir tane daha Fireside Brawl seçebilecek!Kart Arkalıkları :


Moonwell : Kasım Ayı Ranked Play Kart Arkalığı


Blizzard Events 2018 : BlizzCon 2018 Virtual Ticket satın alanlara verilecek.Oyun İyileştirmeleri ve Hata Düzeltmeleri

    İlk üç kart çekildikten sonra çoklu kartlar çekilirken animasyon hızlanacak.
    Myra'nın Dengesiz Öğesi bir oyuncunun güvertesini çizerken kart oynatmaya çalışırken oluşabilecek bir bağlantı kesildi.
    Kontes Ashmore'un bazen mümkün olan azami kart sayısından daha azını çekeceği bir sorun düzeltildi.
    Earthshock artık hedef mayın parlatılmış Sağlık toplamına zarar vermeyecek.
    Göksel Emissary’nin etkisi, elden oynanan kartların yanı sıra, minyonlarca yapılan kartlarla da tüketilecek.
    Sideshow Spelleater artık bir oyuncunun Hero Power'ının aktif kalmasına neden olmayacak.
    Bazı kölelerin, geçmişte eldeki köleleri hedef alan kartlardan etkilendikleri artık belli değil.
    Kahraman Bağışıklığı yapan bir silahla hasar verirken bir oyuncunun Kahraman portresinde bir kafatası görünmeyecek.
    Ölümcül olmayan etkilerin tetiklediği Ölüm Savaşları'nı çağrıştıran Minyonlar, şimdi bu köleleri kendi içlerine daha tutarlı bir şekilde yerleştirecektir.
    Lynessa Sunsorrow'u hedeflemeye çalışan bir büyü şimdi daha önceden bir Cast Shadowstep'den etkilendiğinde doğru bir şekilde eline dönecektir.
    Flobbidinous Floop’un araç ipucu metni artık yeteneğini doğru bir şekilde detaylandırıyor.
    Rogue Hero Power'ı kullanmak artık Orgrimmar Aspirant'ın Inspire yeteneğini doğru şekilde tetikliyor.
    Manyetik kökenler tarafından istatistiklerin veya anahtar kelimelerin yanlış uygulandığı birkaç sorun düzeltildi.
    Mountain Giant’ın mana bedeli, sahibi bir büyü oynadığında ve tersine çevrildiğinde artık doğru bir şekilde artacaktır.
    Kahraman deneyimi, Whizbang the Wonderful tarafından oluşturulan bir güverte ile oyun oynadıktan sonra artık doğru bir şekilde görüntüleniyor.
    Bazı “Hasar Gördüğünde” yetenekler artık Patlayıcı Tuzak'ın neden olduğu hasardan doğru bir şekilde harekete geçecek.
    Beklenmedik sonuçlar şimdi Peygamber Velen tarafından etkilendiğinde doğru bilgileri gösterir.
    Darkness şimdi Glinda Crowskin'den Echo kazandı!
    Karanlık, artık çağrıldığında Jungle Giants'ı ilerletmiyor.
    Glinda Crowskin'ten Echo'yu artık doğru şekilde alabilecek bir minion seçin
    Zilliax tarafından sağlanan canlandırma, artık Deathrattle etkilerinin ele aldığı zarar için doğru bir şekilde geçerlidir.
    Bulmaca Laboratuvarı: Yeniden Başlatma düğmesinin sıkışmasına neden olabilecek bir sorun düzeltildi.
    Puzzle Lab: Bir çökmeye neden olabilecek bir sorun düzeltildi.
    Karazhan: Sihirli Ayna artık Normal ve Sınıf Mücadelesi sürümlerinde Hero Power'ın Heroic Mode versiyonunu kullanmıyor.
    Naxxramas: Eğitmen Razuvious’ın Massive Runeblade silahı artık Heroes’a çifte hasar veriyor.
    Birkaç UI, animasyon ve görsel sorunları düzeltildi.

11
1 Ekim itibariyle yeni sezon Defias the Odds başlamış oldu. Her zaman olduğu gibi Ranked Play bölümünde 20 ve daha iyi bir derece elde edenleri sezonu bitirme Ranked yerlerine göre hazine sandığı ödülü bekliyor. Bu sezonun kart arkalığı ödülü için ise Ranked Play'de 5 win almanız gerekli.


Bu Sezonun Kart Arkalığı :  Van 


Hazine Sandığı Ödülleri Derecelere Göre :

Ranked 20-16 Arası : 1 Common Golden Kart, 5-25 Arası Dust
Ranked 15-11 Arası : 1 Common Golden Kart, 1 Rare Golden Kart, 5-25 Arası Dust
Ranked 10-6 Arası : 2 Common Golden Kart, 1 Rare Golden Kart, 5-25 Arası Dust
Ranked 5-1 Arası : 2 Common Golden Kart, 1 Epic Golden Kart, 5-25 Arası Dust
Legend: 3 Common Golden Kart, 1 Epic Golden Kart

Bu sezon için unutmamanız gereken nokta şu. Sezonu bitirdiğiniz yere göre 4 basamak geriye düşeceksiniz. Örneğin Legend tamamlayanlar yeni sezona direk Rank 4'den başlayacaklar. Gene bir örnek vermek gerekirse 10. sırada bitirirseniz 14. sıraya gerileyeceksiniz.

12
Hearthstone’un Works ilk güncellemesine hoş geldiniz. Burada, önümüzdeki birkaç ay içinde Hearthstone için - oyun güncellemeleri ve etkinlikleri, esport'lar ve daha fazlası için neler olduğuna kısa bir bakış sunuyoruz! Konuşacak çok şey var, mağazada ne olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin.


Oyun Güncelleştirmeleri:

Metanın Durumu :

The Boomsday Project’in yayınlanmasının ardından metanın kararlı hale gelmeye başladığını gördük. Odd Warrior, Odd Paladin, Token Druid, Tempo Mage, Taunt Druid, Zoo Warlock, Quest Rogue, Secret Hunter, Paladin, Deathrattle Hunter ve hatta Even Warlock gibi desteler en iyi performans gösterenler arasındaydı.

Bu desteler metada biraz öne çıkarken, her sınıftan da  etkin desteler var dı. Evolve Şaman ve Combo Priest gibi.

Genel olarak, daha fazla çeşitte deste oluşuğu için memnunluk duymaktayız.

İzlenecek Kartlar :

Giggling Inventor çok popüler ve çok sayıda deste sahip. Giggling Inventor'ın güçlü olmasını istiyorduk çünkü güçlü nötr Taunt minyonlarına sahip olmanın oyunları daha ilginç hale getirdiğini gördük. Geçmişte Sludge Belcher ve Tar Creeper ile bunu gördük. Şu an için Giggling Inventor'da herhangi bir değişiklik planlamıyoruz, ancak izleme halindeyiz.

Wild Dengelemesi :

Şu anda, Wild bir şekilde Standart gibi hissettiriyor, ancak yüksek bir güç seviyesi ve geniş bir kart kütüphanesiyle. Vahşi, ismine daha çok yaşatırsa, ilk oyunda bile, gerçekten çılgın ve güçlü kombinasyonlara izin veriyoruz? Genellikle, her şey o kadar güçlüdür ve herkes bu kadar çok araçlara erişim sahip olduğundan HERHANGİ bir strateji oyununda olmayan serbestliği sağlamaktadır. Şuan için Wild Modta bir değişiklik düşünülmüyor.

Yeni Klasik Kartlar

Bir süredir Hearthstone oynuyorsanız, her yeni Hearthstone yılında, Standart formatı döndürmek için belirli kartları seçtiğimizi zaten biliyorsunuz. Bu kartların bazıları, standart formatın genellikle dökmeyen bir parçası olan Klasik formatın bir parçası olmuştur.

Standart'tan ayrılan kartların birkaçı Sınıf kartlardı, ancak her bir Sınıfın Klasik sette kabaca eşit sayıda kart olmasını istiyoruz. Bunu başarmak için, boşluğu doldurmak için dört yeni kart ekliyoruz.

Klasik sete eklenen yeni Class kartları. Onları bir araya getirebilir veya gelecek ay Classic kart paketlerinde açabilirsiniz:Bu kartları tasarlarken, yeni oyuncuların Hearthstone oyununu ilk kez deneyimlerinden geçirmeyi düşünüyoruz. Bazı heyecan verici anlar yaratırken, nispeten basit olmalılar. Ayrıca oyunculara, sahip olmadıkları kartlarla oynama şansı veriyorlar. Aynı zamanda, gelecekteki tasarımı sınırlandırmaları veya sorunlara neden olmaları (2 yıldan uzun bir süredir Standartta olacakları için) konusunda çok güçlü olmaları önemlidir.

İleriye baktığımızda, Hall of Fame'e katılmak için daha fazla kart bekliyoruz. Classic'de hala nötr Legendary kartlarının Hall of Fame'e katıldığı bazı boşluklar var, bu yüzden gelecekte Klasik sete yeni kartlar eklemeyi düşünüyoruz.

Yeni Oyuncu Deneyimi İyileştirmeleri

Seviye 25'te bile, özellikle de daha önce Hearthstone oynamışsanız, oyunların rekabeti şiddetli olabilir. Yeni oyuncuları biraz daha hafif bir şekilde kolaylaştırmak istiyoruz, bu nedenle yeni oyuncu deneyimini geliştirmek için bazı adımlar atıyoruz. İşte Hearthstone tavernasının yeni gelenleri bekleyenler.Yeni oyuncular 50. Sırada başlayacaklar. 50'den 26'ya kadar olan sıralar sadece yeni oyuncular için olacak ve 25'ten 20'ye kadar olan sıralarda olduğu gibi sıralanırken yıldız'ı kaybedemezsiniz. Bir oyuncu Rank 25'e ulaştığında, bir daha bu rütbenin altına düşmezler. Bunun, Hearthstone'a yeni katılan oyunculara, Tavernayı kullanmaya alışması için biraz daha zaman kazandıracağını umuyoruz. Ayrıca, onlara hız kazandırmalarına yardımcı olacak birkaç ücretsiz hediye vereceğiz. Eğer deneyimli bir oyuncu ek bir hesap yapıyorsanız, Yeni Oyuncu Deneyimini atlamanın bir seçeneği olacaktır. Böylece rekabete daha hızlı geri dönebilirsiniz. Gelecekte vereceğimiz birkaç detay daha olacak.

Oyun içi Turnuvalar Güncellemesi

Bu yılın başlarında, Hearthstone'a, Fireside Gatherings ve özel etkinliklere yönelik turnuvaları düzenlemeyi kolaylaştıracak yeni bir özellik eklemekten söz ettik. Ekip bir süredir bu özellik üzerinde çalışıyor ve başlangıçta bu yıl gelmesi planlanıyordu. Ne yazık ki, oyun içi turnuvalar artık beklemede, bu yüzden bu fırsatı nedenini açıklamak istedik.

Sosyal deneyimi dahil, Hearthstone'un birçok özelliğini geliştirmek için birçok planımız var ve Oyun içi Turnuvalar bunun önemli bir parçası. Turnuvalar birçok farklı kitleye hitap edebilir, ancak geldiğimiz uygulama çok özel bir oyuncu kitlesine hitap eder. Hearthstone'u oynamak için heyecan verici yeni bir yolla genişletmek yerine sistemi kitledi ve daha büyük Hearthstone deneyimine iyi entegre olmadı.

Sonuç olarak, tüm oyuncuların keyif alabileceği In-game Turnuvalarının tatmin edici ve sağlam bir şekilde uygulanmasına katkıda bulunabilmemiz için, Hearthstone'un genel sosyal deneyimini nasıl ve nerede geliştirmek istediğimizi düşünmemiz gerektiğine karar verdik. Geliştiriciler olarak, bazen çalışmayan bir tasarımdan uzaklaşmak için zor karar vermeliyiz. Artık sonucun, herkesin beklentilerini veya Hearthstone için sahip olduğumuz yüksek standartları karşılayacağını düşünmüyoruz.

Sonuç olarak, Oyun İçi Turnuvaları daha ileri bir tarihte tekrar ziyaret etmek istersek, özellik öngörülebilir bir gelecekte beklemede.

Fireside Buluşmaları

Bir Fireside Toplantısına hiç katılmadıysanız veya kendinizden birini organize ettiyseniz, Hearthstone'u arkadaşlarınızla paylaşmanın en eğlenceli yollarından birini kaçırıyorsunuz demektir! Kendi evinizde özel etkinlikler de dahil olmak üzere her zamankinden daha eğlenceliler, bu yüzden Fireside Gatherings sitesinde bırakın ve bir göz atın.

Oyun içinde yakında onların olaylarını renklendirmek için daha fazla seçenek olacak. Fireside Brawls'ı (sadece Fireside Gatherings'de deneyimlenebilecek Tavern Brawls) deneyimlemek mümkün oldu, şimdi de katılımcılarına sunmak için seçim yapmak için Brawls'ın bir menüsüne sahip olacaklar. Dönen aylık Fireside Brawl'a ek olarak, Innkeepers, müşterilerin Fireside Gathering'i sırasında erişebilecekleri bir küratörlüğünden oluşan bir arşiv kütüphanesinden ek bir Fireside Brawl seçebilecektir.

Esports

2018 HCT Sonbahar Şampiyonası Ekim ortasına geliyor! Akışı canlı olarak izleyin ya da Los Angeles'taki Blizzard Arena'da şahsen yaşayın.

Bu, tanık olmak için heyecan verici bir etkinlik olacak ve eğer orada yaşayabiliyorsanız daha da iyi olacak! Hearthstone geliştiricileri ile tanışacaksınız, sahada pick-up turnuvalarının keyfini çıkaracaksınız, Hearthstone ve Blizzard Arena ürünleri gibi havalı şeyleri kıracak ve sadece katılacağınız Zafer Kartını kazanacaksınız!

Biletlerinizi buradan alabilirsiniz. Oturma sınırsız olarak satılmadan önce onları hızlı bir şekilde alın!

Hoşgeldin Paketinin Kükreyen Dönüşü

Tamam, hiç gitmedi, ama görkemli bir hale geldi. Yine de çok düşük bir fiyata 10 Klasik kart paketi sunacak (bu yeni Classic Class kartlarını almaya çalışacak harika bir zaman!), Ancak rastgele bir Class Legendary kartı yerine, şimdi klasikten altı Legendary ejderhadan birini içerecek. set: Alexstrasza, Deathwing, Malygos, Nozdormu, Onyxia veya Ysera!Yaklaşan Oyun Etkinlikleri :


Başsız Süvari, 17 Ekim'den başlayarak bir başka Spooktacular Hallow's End etkinliği için geri döndü! Geçen sene olduğu gibi, Taverna korkunç bir şekilde dekore edilmiş olacak, çift Sınıf Arena geri dönecek ve Tavern Brawl'da Başsız Süvari ile karşılaşacaksınız. Sezonun ruhuna göre, bu yıl çantada birkaç tane daha ikram etmeyi planlıyoruz. Başsız Atlılar'ın geri çekilişiyle ilgili tüm bilgileri size bildireceğiz.Çift sınıf arena geri döndü!

Hallow's End ayrıca özel bir anlaşmanın parçası olarak satın alınabilecek olan yeni bir Paladin Hero'nun gelişine işaret ediyor!Ve işte Hearthstone için olan işte bu! Bize katıldığınız için teşekkür ederiz ve düşündüğünüzü duymak için sabırsızlanıyoruz. Bu nedenle sosyal medyada veya aşağıdaki yorumlarda bizi bilgilendirin.

13
Haberler / Frozen Throne Etkinliği
« : 19.09.2018 | 13:29 »
19 Eylülde başlayıp 23 Eylülde sona erecek Frozen Throne etkinliği bugün başlıyor.


Ben, Lich King çok geçmeden acıklı dünyanıza ölümlü suratlar ile döneceğim.

Son ziyaretimde Blizzard Genel Merkezi'nde bazı eşyalarını bıraktım. Onları almak için şehirdeyken - 19 Eylül'den 23 Eylül'e kadar - Frozen Throne Şövalyelerinin zaferini diriltmeye davetlisiniz. . .

Eğer donmuş tahtın şövalyeleri fani zihninizi köreltmişse, kendini şunun için hazırlayın: Donmuş Tahtın GÜNLERİ.

Bu hafta, bir kez daha Hearthstone’un şampiyonlarını acımasız bir yeni Tavern Brawl’de Ölüm Şövalyeleri olarak yükselteceğim! Northrend'e geri dönmek istemediğim altınları da alacağım. Ve daha fazla ölümsüz arıyorsanız, tekliflerinizi daha iyi bir fiyata almak için minionlarımdan daha fazlasını alabilirsiniz.Ölüm Şovalyeleri Düellosu

Ölüm şövalyelerinden hangisinin bu ürpertici Tavern Brawl'da hüküm sürdüğünü kanıtlayın. Siz ve rakibiniz sıkıcı ölümsüzleri atlayacak ve maçı Ölüm Şövalyesi olarak başlatacaksınız! Her desteye ayrıca Frozen Throne kartlarının Şövalyeleri ile uygun şekilde donatılmış olarak geliyor.

Ghouls Ücretsiz Oyna

Ücretsiz altın Happy Ghoul kartı almak için Frozen Throne Günleri sırasında Hearthstone'a giriş yapın.


 Değişim

300 gold ödüllü ve toplamda 600 gold ödüle ulaşan görevleri tamamlayın ve daha fazla Frozen Throne kartı almak için özel 30 packlik bundle'ı satın alabilirsiniz.


14
1 Eylül itibariyle yeni sezon On the Level başlamış oldu. Her zaman olduğu gibi Ranked Play bölümünde 20 ve daha iyi bir derece elde edenleri sezonu bitirme Ranked yerlerine göre hazine sandığı ödülü bekliyor. Bu sezonun kart arkalığı ödülü için ise Ranked Play'de 5 win almanız gerekli.


Bu Sezonun Kart Arkalığı :  Dr. Boom’s Lab   


Hazine Sandığı Ödülleri Derecelere Göre :

Ranked 20-16 Arası : 1 Common Golden Kart, 5-25 Arası Dust
Ranked 15-11 Arası : 1 Common Golden Kart, 1 Rare Golden Kart, 5-25 Arası Dust
Ranked 10-6 Arası : 2 Common Golden Kart, 1 Rare Golden Kart, 5-25 Arası Dust
Ranked 5-1 Arası : 2 Common Golden Kart, 1 Epic Golden Kart, 5-25 Arası Dust
Legend: 3 Common Golden Kart, 1 Epic Golden Kart

Bu sezon için unutmamanız gereken nokta şu. Sezonu bitirdiğiniz yere göre 4 basamak geriye düşeceksiniz. Örneğin Legend tamamlayanlar yeni sezona direk Rank 4'den başlayacaklar. Gene bir örnek vermek gerekirse 10. sırada bitirirseniz 14. sıraya gerileyeceksiniz.

15
Duyurular / Ynt: The Boomsday Project Duyuruldu..
« : 10.08.2018 | 08:01 »
na da 72 pack açtım. çok ilginç bir şey oldu ilk üç packten 3 leg aldım dedim ne oluyor, sonra 40 pack leg çıkmadı totali 6 leg le kapattım garip bir istatistik oldu :)

Sayfa: [1] 2 3 ... 171