Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


    

Yaklaşan Denge Güncellemesi - Ekim 2018  (Okunma sayısı 2258 defa)

18 Ekimde yürürlükte olması planlanan bir güncellemede, bazı kartlar değişecek.


Giggling Inventor – Mana Değeri 5 yerine 7 olacak.


Giggling Inventor, yarattığımız en güçlü ve popüler kartlardan biridir. Bunu bir desteye dahil etmenin bir dezavantajı yok ve tarafsız olduğu için neredeyse her destede oynanıyor. Güçlü kartlar oluştururken minion etkileşimlerini teşvik etmede ve oyunları daha ilginç hale getirirken oynayabilecekleri rol göz önünde bulundurulduğunda risk almak önemlidir. Bununla birlikte, Giggling Inventor planlanan rolünün ötesine geçti ve şu anda olduğu kadar etkili olması gerektiğini düşünmüyoruz.

Başlangıçta bu kartı (6) mana'da hem mevcut Standart formatta hem de gelecekte piyasaya sürülecek kartlarla test ettik. Nihayetinde, güç seviyesinin, herhangi bir kurulum gerekliliği olmayan bir Nötr kart için uygun olandan daha yüksek olduğunu hissettik. (7) mana'da, Giggling Inventor'ın genel olarak daha az destelerde yolunu bulmasını bekliyoruz - ve Quest Rogue'da çok daha az etkili olmakla birlikte, Evolve Shaman gibi belirli deck arketipleri içinde durumsal olarak oynanabilir durumda kalabilir.

Mana Wyrm – Mana Değeri 1 yerine 2 olacak


Zamanla, Mana Wyrm gibi güçlü, erkenden dengeyi bozan 1 manalık kartlardan uzaklaşıyoruz.. Bir oyunun sonucunun, Mana Wyrm'ın birinci turda oynanıp oynanmadığı ve bir rakip tarafından hızlı bir şekilde kaldırılabileceğine karar verilir hale gelmemeli. Mana Wyrm, bizi güçlü, düşük maliyetli Mage büyülerinden uzaklaştıracak. Mana Wyrm'in sinerji yarattığı desteler için bir seçenek olmaya devam etmesini isterken, büyük bir dönüş tehdidi olmasını da engelliyoruz.

(2) mana'da, Mana Wyrm ile oynadığı sırayla başa çıkmak daha kolay olacak ve maçın erken saatlerinde düşük maliyetli büyülerle daha da zorlaşacak. Hâlâ düşük maliyetli büyülere odaklanan destelerde bir seçenek olarak kalmasını bekliyoruz, ancak o odakta akılda tutulan desteler daha az çekici bir seçenek olmalı.

Aviana – Mana Değeri 9 yerine 110 olacak


Aviana'nın (10) mana ile değiştirilmesi, Innervate veya The Coin gibi kartlardan ek yardım almadan, Aviana'yı ve Kun the Forgotten King'i aynı dönüşte oynamanın artık mümkün olmayacağı anlamına geliyor. Aynı zamanda Juicy Psychmelon'un artık hem Aviana hem Kun'u çekmeyeceği anlamına geliyor. Bu, Aviana ve Kun’un kombolarını daha az tutarlı hale getirmeli, oysa onları oynamaktan zevk alan oyuncular için kombinasyonları kullanan destelere izin vermelidir.

By : Diabolus 16.10.2018 | 06:31
Etiketler:

Yorumlar


Sayfa: [1]   Yukarı git

Yorum Yapın

Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.