Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


    

Rastakhan’ın Rumble Ön Sürüm açıklaması...  (Okunma sayısı 3007 defa)

Rastakhan’ın Rumble kartlarını oyun çıkmadan 5 gün önce oynamanıza izin veren Fireside etkinliği bu ay sonunda başlayacak.Bir Rastakhan’ın Rumble ön sipariş palketi satın aldıysanız, 30 Kasım 2018'den 3 Aralık 2018'e kadar sürecek birfireside etkinliği için kartlarınızı oyunun çıkış tarihi olacka 4 aralıktan önce açarak bu etkinlikte kullanma fırsatı yakalayacaksınız.
.
Rastakhan’ın Rumble Ön Sürüm

Paketlerinizi erken kazmanın yanı sıra, genişlemenin resmi sürümünden önce parlak yeni kartlarınızla oynamanıza izin veren özel Fireside Brawls'a da katılabilirsiniz.

    Ön Sürüm etkinliği sırasında açtığınız kartları kullanarak desteler oluşturabilirsiniz. Bu konuda sınıf veya kopyalarda herhangi bir kısıtlama yoktur, bu yüzden Gurubashi Arena'nın tüm kargaşasından faydalanabilirsiniz!
    Ayrıca oynayabileceğiniz bir sonraki oyundan yeni güverte tariflerine sahip olacak bir önceden hazırlanmış bir Royal Recipe de var! bunı yürütmek için önceden satın alınmış paketlere sahip olmanız gerekmeyecek.


Rastakhan’ın Rumble'ı için kart paketlerinizi önceden satın alarak Fireside Toplama deneyiminizi en üst düzeye çıkarın

Yeni açılan kartlarınız Koleksiyon Yöneticisi'nde görüntülenebilir, ancak lansman öncesinde yalnızca Fireside etkinliklerinde oynanabilirler. Ayrıca, genişlemenin resmi lansmanı gerçekleşinceye kadar kartlarınızı ayıramaz veya el ile çekemezsiniz.

Rastakhan’ın Rumble Ön Saldırı Partisini Ev Sahipliği Yapın

FiresideGatherings.com'a gidip, etkinliğinizin herkese açık olup olmadığını veya yalnızca yakın arkadaşlarınız ve aileniz için listelenmemiş olup olmadığını belirttiğinizden emin olun. Herkese açık bir etkinlik seçtiyseniz, girişinizi royal rumble kayıt defterine işlediğinize emin olun. Özel Fireside Gatherings'e ev sahipliği yapmak isteyenler için ayrıntılı talimatlar burada mevcuttur : https://us.battle.net/forums/en/hearthstone/topic/20765516386

Etkinliğiniz onaylandıktan sonra, fireside gathering eğlencesinin tadını çıkartabilirsiniz.

By : Diabolus 09.11.2018 | 10:06
Son Düzenleme: 29.03.2019 | 08:57 Gönderen: Midnite
Etiketler:

Yorumlar

Midnite 29.03.2019 | 07:44

testSayfa: [1]   Yukarı git

Yorum Yapın

Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.