Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


    

Kris Zierhut ile 12.0 Arena Güncellemesi  (Okunma sayısı 2437 defa)

Arena'ya tekrar hoşgeldiniz! Görüşlerimiz bu oyun kipine yaklaşımımızı şekillendirmeye yardımcı oluyor, bu yüzden topluluğumuzdaki Arena ile ilgili konuşmaları takip ediyor ve bunlarla Arenanın oynanışını şekillendiriyoruz.Kart çeşitliliği

Tıpkı Arena kart seçiminde sunabileceğimiz çok şey olduğunu akılda tutmak istediğimiz gibi. Her sınıf, Arena'nın koştuğu ortalamanın neredeyse iki katı olan bir grup karttan oluşuyordu ve bu görünümün önümüzdeki 12.0 güncellemesinde azaltılmasına odaklandık.

Ayrıca sınıf kartları, büyüler ve silahların görünüşüne de baktık. Sizden gelecek olan geri bildirimleri almak için sabırsızlanıyoruz.


Bu kartların görünüm bonusu artık çok yüksektir ve bu sayede Arena maçlarının tekrar tekrar hissettirebilmeleri için çok sık görünmelerine neden olmaktadır. Bunu çözmek için, önümüzdeki güncellemelerde aşağıdaki gibi bu kartların görünüm oranlarını düşürüyoruz:

     Sınıf Kartları: +% 100 ->% + 50
     Büyü ve Silahlar: +% 75 ->% + 50

Bu bonusların çoğaldığını unutmayın, bu da büyülerin ve silahların net% 125'lik bir artışa sahip olacağı anlamına gelir, ancak eski % 250 net artış yerine.


Rarity

Son blogumuzda, nadiren de kart görüntüsüne yakından baktık. Her sınıfta, arzu edilenden daha sık ortaya çıkan bir grup Nadir kalitede kart vardı. Sınıf, büyü ve silah kartları için görünüm bonuslarının azaltılması, problemin bir şekilde yardımcı olmasına yardımcı oldu, ancak tamamen çözmedi.

Buna ek olarak, Nadir kartlar temel ve ortak kartlarla yan yana sunulduğunda, daha sık seçilirler, bu da onların görünme oranının gösterileceğinden daha sık seçilip çalınmasına neden olabilir.

Bu nedenlerle, Nadir ve Epic kartların görünüm oranını düşürüyoruz. 1, 10, 20 ve 30 seçimleri her zaman Nadir veya daha iyi kartlar sunar ve bunu yapmaya devam eder. Diğer tüm seçimler için, Nadir kartlar, zamanın yaklaşık% 11'ini ve Epic kartlarının yaklaşık% 5'ini gösterir.

Görünüm Oranları

Arena'nın nasıl çalıştığını daha iyi açıklamak için gösterdiğimiz çabaların bir parçası olarak, tüm kartların mevcut görünüm oranını sizinle paylaşmak istiyoruz. Her sınıf için 100.000 Arena taslak simülasyonu var. E-tablo, her bir kart için her bir kartın ne sıklıkta ortaya çıktığını gösteren aşağıda gösterilmiştir. Umarım bu, çeşitli kartlar görme şansına dair size bir fikir verecektir. Bu oranlar zamanla değişecek, ancak bu tek seferlik görünüm, sistemin nasıl çalıştığına dair size bir ipucu vermelidir.By : Diabolus 03.08.2018 | 18:17
Etiketler:

Yorumlar

Nekroses 04.08.2018 | 08:59
Sayfa: [1]   Yukarı git

Yorum Yapın

Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.