Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


    

Hearthstone ve BlizzCon® 2018  (Okunma sayısı 1879 defa)

Blizzard'ın oyunların destansı şovu olan BlizzCon® 2018 ve oyun tutkumuzu paylaşan dünya çapındaki oyuncular topluluğu, 2-3 Kasım da Anaheim California'ya geri dönüyor. Herkes için harika bir zaman olacak ve gösteride inanılmaz paneller, deneyimler sizleri bekliyor.

Açılış Törenleri 2 Kasım günü saat 11.00'de PDT'de başlayacak ve Hearthstone için özel bir açıklama yapacak, bu yüzden kaçırmayın!


BlizzCon'da deneyimlenecek çok şey var, ancak bu rehberde şovda yer alan her Hearthstone ile ilgili bilgileri veriyoruz. Ayrıca BlizzCon sırasında Hearthstone'a giriş yapan herkes için birkaç kutlama hediyesi de bizleri bekliyor olacak.

BlizzCon Kutlaması

BlizzCon 2018'e kesinlikle girmeye değer, ancak Hearthstone'a da giriş yaptığınızdan emin olun, çünkü kutlama için sizlere ikramlarımız olacak. Tavern sadece BlizzCon için dekore edilmekle kalmayacak, aynı zamanda BlizzCon'un her günü Hearthstone'a giriş yaptığınızda, ödüller kazanmak da mükün olacak.

2 Kasım - Oyuna giriş yapmanız durumunda Golden Star Aligner ve Secret Plans kartları hediye edilecek.


3 Kasım - Oyuna giriş yapmanız durumunda 1 adet The Boomsday Project kart paketi hediye edilecek.


Geliştirici Panelleri

Sıradaki ne


2 Kasım | 14:30 - 15:15 PDT

Hearthstone Geliştiricileri bir sonraki genişleme paketini açıklayacaklar..

Hearthstone Streamer Gösterileri :


 2 Kasım | 17:45 - 18:30 PDT

Trump, Alliestasza, Brian Kibler, Kripparrian ve Hearthstone Geliştiricileri Josh Durica ve Keaton Gill'in sanatsal yeteneklerini anlatacakları çok eğlenceli bir zaman geçireceğiniz özel bir panel olacak.

Şaşırtıcı zindanlar


3 Kasım | 16:30 - 17:30 PDT

Hearthstone ekibi, Hearthstone solo maceralarının geçmişini ve geleceğini anlatacak..

İş ve Sanat


3 Kasım | Sabah 5:45 - 06:30. Pasifik yaz saati

Hearthstone ekibindeki sanatçılar, en son genişleme için kart paketlerinin işlenmesinin ardındaki yaratıcı süreci size gösterir.

HGG Finalleri


Hearthstone Küresel Oyunlar (HGG), ulusal takımları, dünya tahakkümüne karşı güçlü bir yarışmada, underdoglardan şampiyonlar yaratabilecek ve bilinmeyen oyuncuları memleketi kahramanlara çevirebilecek devasa bir dünya turnuva serisidir.

Her takıma aşina olmak için Hearthstone Global Games sitesini ziyaret edin ve daha sonra, BlizzCon'daki bu yılın HGG Finallerinin Brezilya, Bulgaristan, Çin, Hong Kong, Yeni Zelanda, Norveç, Singapur ve İspanya'nın hangi ülkeyi kanıtladığını gösteren heyecan verici bir sonucunu izleyin. dünyanın en büyük Hearthstone oyuncularına ev sahipliği yapıyor!

Twitch.tv'deki HGG Finallerini ÜCRETSİZ izleyin

BlizzCon 2018 Uygulamasını İndirin


BlizzCon Mobile App, BlizzCon deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak. Bu, yalnızca bir haritanın ve programın planı değil, aynı zamanda canlı içeriği, videoları ve daha fazlasını izlemenize de olanak tanır. Uygulamayı BlizzCon her şey için tek durak kaynağınız yapmak için Sanal Bilet ile birleştirin.

BlizzCon 2018 resmi olarak 2 Kasım Cuma günü başlıyor, ancak 25 Ekim’den başlayarak Açılış Haftası için uygulamayı zamanında indirdiğinizden emin olun, böylece ilk esports etkinliklerini ve diğer heyecan verici pre-show içeriğini izleyebilirsiniz.

İos için : https://itunes.apple.com/us/app/blizzcon-mobile/id465802659?mt=8
Android için : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.blizzard.blizzcon

Virtual Ticket


BlizzCon sadece kişisel katılımcılar için değil, dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncu Sanal Bilet ile eğlenceye katılıyor. Sanal bir bilet almak size tüm aşamalara (Hearthstone panelleri dahil!), Orijinal video serilerine, dünyadaki bir World of Warcraft Classic demosuna, geçen yılki BlizzCon konvansiyonuna arşiv erişimine ve çok daha fazlasına gerçek zamanlı, canlı erişim sağlar.

Virtual Ticket için : https://shop.battle.net/product/blizzcon-virtual-ticket

Sanal Bilet ile birlikte gelen Blizzard oyunları için birer loot var Hearthstone için 10 pack hediye var ve  parıldayan Blizzard Event 2018 kart arkalığı.


BlizzCon 2018 Yardımcı Linkler


Unutmayın — ihtiyacınız olacak tüm BlizzCon bilgileri BlizzCon web sitesinde olacak! Her şeyi BlizzCon'a hızlı bağlantılar için aşağıdaki kullanışlı düğmelere tıklayın. İster evde rahat hissedin, ister BlizzCon yaşayın, olayın tadını çıkarmanızı dileriz!

İzlemek için : https://blizzcon.com/en-us/watch
Etkinlik takvimi için : https://blizzcon.com/en-us/schedule
Blizzcon haritası : https://blizzcon.com/en-us/event-info/attendees/floor-map

Bu kılavuzun BlizzCon 2018'den en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacağını ve kendi evinizde rahat bir şekilde rahatça gezip dolaşmayacağınızı ya da kendi evinizin rahatlığını izleyebileceğinizi umuyoruz. Umarım bu yılki etkinliğiniz için bize katılabilirsiniz!

By : Diabolus 30.10.2018 | 07:18
Etiketler:

Yorumlar


Sayfa: [1]   Yukarı git

Yorum Yapın

Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.