Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


    

Yeni Genişleme Paketi: Descent of Dragons!  (Okunma sayısı 2284 defa)

Rise of Shadows'da, League of E.V.I.L süzülen şehir Dalaran'ı çalmaya yönelik iddialı bir planı harekete geçirmişti. Kadim musibetlerin serbest bırakılmasıyla birlikte olaylar kızgın kumlara ve tozlu lahitlere de bulaşmış; ancak Saviors of Uldum'da kahramanlar kötülüğün güçlerine karşı koymuştu. Artık bu epik maceranın sonlanma zamanı geldi. Ve kapanışımızı ejderhalarla yapacağız. Karşınızda Hearthstone'un en yeni genişleme paketi: Descent of Dragons!

Descent of Dragons koleksiyonuna katabileceğin 135 yeni kartla birlikte uçuşa geçiyor. Galakrond kahraman kartları, yan görevler, yeni Invoke etkisi ve tonla ejderha bu kartlar arasında!

Hemen Descent of Dragons için ön sipariş vererek yılın önümüzdeki dönemlerinde çıkacak genişleme paketinde göklere yükselmeye hazırlan. Faydalanabileceğin iki farklı ön sipariş seçeneği bulunuyor ve bunların ikisine birden sahip olman mümkün!

https://youtu.be/ORuqyjRhthg

https://youtu.be/iPaxdTH7K6A

Ayrıntılı bilgi için: http://www.DescentOfDragons.com

By : Nekroses 01.11.2019 | 19:08
Son Düzenleme: 01.11.2019 | 20:27 Gönderen: Nekroses
Etiketler:

Yorumlar

mademons 02.11.2019 | 10:43

80 Euro gerçekten TL üzerinden çok yüksek bir miktar.TR için fiyatlandırma gelecek mi sizce ? Ne bileyim mesela 80 Euro yerine TR'ye uygun bir kur şeklinde ?


Nekroses 03.11.2019 | 13:15

Normalde yok ama Geçen bir arkadaş ile karşılıklı kontrol ettik, iPhone'dan satın alırsan 399₺, Android'den satın alırsan 299₺ görünüyordu son genişleme paketinin fiyatı. Google Play Store'a erişim imkanınız varsa oradan satın almanızı tavsiye ederim.Sayfa: [1]   Yukarı git

Yorum Yapın

Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.