Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


    

The Boomsday Project Duyuruldu..  (Okunma sayısı 8640 defa)

Biraz geçte olsa duyurumuzu yapalım. Bu senenin ikinci genişleme paketi olan The Boomsday Project, toplamda dokuzuncu genişleme paketi olarak  duyuruldu


BİLİMDE heyecan verici bir kariyer için can atıyor musunuz?
Sinir bozucu bir kendini koruma duygusuyla mı boğuşuyorsunuz?
Tüm bu olanlar, kalbinizi neşeyle dolduracak mı?

“Evet!” Cevabını verdiyseniz ya da bu soruların herhangi birine manyakça bir cevap verdiyseniz, o zaman Dr. Boom’un Hearthstone’un en yeni yayılımı olan The Boomsday Project’te çalışan parlak bilim adamları ekibine katılmak için gerekenleri elde ettiniz.


Boom Labrotuvarınıı işletmek - Alan 52'nin yakınındaki güzel ve mor ışıklı, yüzen Netherstorm adalarında bulunan dünya standartlarında gizli bir tesis olan Boomsday Projesi, ünlü Dr. Boom'un beyin fırtınasıdır. Alan 52'de bir araştırmacı olan Dr. Boom, Mech tasarımı ve hızlı katastrofik sökme alanlarında tek başına yaparak ününne ün katmıştır.

Dr. Boom, alanının en tepesinde ve yeni zorluklarla başa çıkmanın zamanı onun için geldi. Sonsuza dek dünyayı değiştirecek çok disiplinli bir araştırma çabası olan The Boomsday Project'e girin!

Boomsday Projesi, 7 Ağustos'tan itibaren başlayacak ve oyuna 135 yeni kart içeren Hearthstone için heyecan verici bir genişleme paketi olacak.

Boomsday geldikten sonra sınırlı bir süre için, bedava olarak, 3 Kart paketi ve bir adet rastgele Legandary'e sahiop olacaksınız

Neler Yeni ? :

    135 yeni kart - Mech'ler geri dönüyor ve yeni Legendary spell kartlarını görüyoruz.
     içinde Dr. Boom'u barındıran yeni bir Warrior oynanabilir kahraman kartı geliyor.
     Oyuna Manyetik adlı yeni bir mekanik ekleniyor.
     Projeler, son derece güçlü efektlere sahip yeni yazım kartlarıdır, ancak her iki oyuncuya da yardımcı olurlar.
     Omega Projesi - Bu kartlar normal, ancak 10 Mana Kristaliniz olduğunda çalışan bir Battlecry var.
     "Bulmaca Laboratuvarı" adı verilen yeni PVE içeriği ekleniyor.

Tuhaf Bilimciler

Boom Labs'ta bir pozisyonu kabul ettiğinizde, en yeni bilim dallarından oluşan en iyi beyinlerden oluşan bir takıma katılıyorsunuz! Müthiş garip baş bilimcilerimizle (teknisyenler, mühendisler, biyologlar, teorisyenler ve daha fazlası), saygın Dr. Boom'un kendisi de dahil olmak üzere dokuz Sınıfı temsil eden Efsanevi kartlar biçiminde bunlarla buluşacaksınız!


Büyü ve Teknoloji

Baş bilim adamlarımızın her biri farklı bir S.T.E.M. * alanında uzmanlaşmıştır ve Boom Labs en heyecan verici inovasyonlarını açıklamaktan gurur duymaktadır: Efsanevi büyüler!  Her araştırmacı, benzersiz yeteneklerine uygun Efsanevi bir büyüyü tasarladı - bu, dokuz Sınıfın her biri için şaşırtıcı birer Legendary Spell oyuna katılıyor.


Yetenek ve Hayal Gücü

Bilim, her zaman uykusuz gecelerle, son derece şüpheli deneylerde çılgın yalnızlıkta çalışmak için harcanmaz. Bazen, metodolojik çılgınlığınıza yardımcı olmak için isteksiz katılımcıları kabul edersiniz! Hem siz hem de rakibinize fayda sağlayan çeşitli disiplinlerde yeni Proje yazım kartları var. Yine de sadece bir kazanan için yer var, bu yüzden kararlarınızı dikkatlice ölçmeniz gerekecek.


Bitler ve Parçalar

Boom Labs'de angarya yok! Uçucu ve akıl karıştırıcı tehlikeli deneysel maddeleri işlemek mi gerekiyor? Kendi nether-radyoaktif Omega yakıtınızı taşımaktan sıkıldınız mı? Bu magma odasında kahvenizi ısıtmak ister misiniz? Boom Labs'in Mech hizmetkârları ordusu, tek kullanımlık bir çözüm gerektiren her sorunun cevabıdır! Onların özel arcano-elektro-serebrumları, onların drudge çalışmasını düşünmelerine, hissetmelerine ve yapmasına izin verir, bu yüzden ** zorunda kalmazsınız.


Bu mekanik harikalar için çok büyük ya da çok tehlikeli bir iş yok! Boom onlara yeni Manyetik anahtar sözcüğünü tasarladı, böylece daha zorlu görevlerle başa çıkmak için bir araya gelebildiler!

Manyetik Mech'inizi, tahtada halihazırda bulunan bir Mech'in soluna yerleştirin. . . ve ZAP - TÜM istatistiklerini ve kart metnini daha büyük, daha güçlü bir köle olarak birleştirecekler! Bağımsız kalmak için mi ihtiyaçları var? Sorun değil. Mech'inizi mevcut bir Mech'in sağına yerleştirin ve olacakları görün.

Kalçadan Atış

Boomsday Projesi'nde sıkıntı yaratan düzenleyici ve müdahaleci olmayan kişilerin çalışmanızı etkilememesini sağlamak için Dr. Boom, Omega ekibini Boom Labs'ı savunmaya adamıştır. Bu elit balçık ünitesi hızlı tepki kabiliyetine sahiptir, ancak özel olarak tasarlanmış Omega jeneratörler, tam olarak şarj edilmiş 10 mana kristali ile maksimum kapasitede olduklarında ellerinden gelenin en iyisini yaparlar!


Boom Labs'da bir çok bilim dalı oluyor ve bu da komplekste gizlenmiş düzinelerce ve düzinelerce bitmemiş ya da terk edilmiş deneyler olduğu anlamına geliyor. Yanlış bir şeyin yanlış gittiğini anlamak için akıllıca bir fırsat için altın bir fırsat! Sonsuza dek patlak vermeden, dağılmadan ya da geri dönülemez şekilde kümes hayvanı haline getirmeden gizemlerini çözebilir misin?


The Boomsday Project’in ücretsiz tek oyunculu içeriği The Puzzle Lab’ı deneyimlediğinizde, bilimin eğlenceli olduğunu keşfedeceksiniz!  Puzzle Lab, 21 Ağustos'ta başlayacak ve ödül larak eşsiz bir kart arkalığı ödülü kazanacaksınız.

Ön Sipariş :

Ön Sipariş da gene bir yenilik getirdiler ve iki şekilde Ön sipariş satışı olacak biri normal olarak 50 Kart pack, bir adet rastgele Golden Legendary Minion ve The Mecha Jaraxxus card back içeriyor.

Birde Mega Bunddle adında daha pahalıya satılan ama içerik olarak ekstradan 30 (yani toplamda 80 Pack) ve Mecha Jaraxxus Warlock Hero içeriyor.


Özellikle Ön sipariş paketlerini satınalmaya hevesli adaylar, The Boomsday Project'in ön alımını ve Mega Bundle'ı alabilirler, ancak her bir hesap için sadece bir kez satın alınabilir. Yeni kartınızı geri alabilir ve Hero'yu hemen çözebilirsiniz, ancak paketlerinizi incelemek için beklemek zorunda kalacaksınız ve The Boomsday Project'in 7 Ağustos'ta başlamasıyla


Yeni Oyun Masaüstü :
KART KOLEKSİYONU:

NEUTRAL KARTLAR:

COMMON KARTLAR:

RARE KARTLAR:
EPIC KARTLAR:

LEGENDARY KARTLAR:
SINIF  KARTLARI:

DRUİD KARTLARI:

HUNTER KARTLARI:

MAGE KARTLARI:

PALADİN KARTLARI:

PRİEST KARTLARI:

ROGUE KARTLARI:

SHAMAN KARTLARI:

WARLOCK KARTLARI:

WARRİOR KARTLARI:By : Diabolus 27.07.2018 | 06:38
Son Düzenleme: 06.08.2018 | 12:55 Gönderen: Diabolus
Etiketler:

Yorumlar

Diabolus 06.08.2018 | 12:56

Son Düzenleme: 06.08.2018 | 16:07 Gönderen: Nekroses
Tüm kartlar sınıflarına - mana değerlerine göre eklenmiştir.

Bir yorum yapın herkes nerde?


Nekroses 06.08.2018 | 16:06

Bu şekilde çok daha anlaşılır olmuş Diabolus. Eline sağlık.


Diabolus 07.08.2018 | 11:39

Boomsday bugün başlayacak sanırım akşam saatlerinde kaç pack alacaksınız ? bende 14k gold oldu sanırım 80 pack açarım. bedava da 3 + ay sonu 3 gelecek.


Nekroses 07.08.2018 | 16:29

20.00'da açılacak oyun.
Bende de 9000 altın birikti. Her legendary açtığımda kalan altına bakıcam. 2000-2500'ün üzerindeyse açmaya devam edicem. Daha az ise durucam. 70-80 paket açmış olurum aşağı yukarı.


Diabolus 08.08.2018 | 18:00

 80 pack açtım 5 leg biri golden.. vasat epicler falan çıktı..


Nekroses 09.08.2018 | 18:16

88 paket açtım 3 legendary çıktı. Bu sezon bana yaklaşmayın. Size de bulaşmasın şanssızlığım.


Diabolus 10.08.2018 | 08:01

na da 72 pack açtım. çok ilginç bir şey oldu ilk üç packten 3 leg aldım dedim ne oluyor, sonra 40 pack leg çıkmadı totali 6 leg le kapattım garip bir istatistik oldu :)Sayfa: [1]   Yukarı git

Yorum Yapın

Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.