Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


    

Rastakhan's Rumble Duyuruldu...  (Okunma sayısı 2961 defa)

Yılın en büyük etkinliği BlizzCon 2018 bugün başladı ve Hearthstone'un 10. genişleme paketi olan Rastakhan's Rumble bu etkinlik içerisinde duyuruldu.  


Rastakhan’ın Rumble en yeni ve bu yılın son genişleme paketi olarak 4 Aralık’ta başlayacak.

Zandalari trollerinin en güçlü tanrı kralı olan Kral Rastakhan ın düzenlediği Gurubashi Arena dövüş turnuvası ve orada buluşan Rumble hayranları ile birlikte Azeroth'un en ücra köeşelerinden gelen ünlü gladyatörler bu arenada ki kutlamalarına katılmak için bir araya geliyorlar: Rastakhan’ın Rumble!

Kalabalıktan irkilerekve thishding etinin ve sakız büyüsünün inanılmaz çarpışmasına tanıklık edeceksiniz. Taze pastaların tadını çıkaracaksınız! Dünyaca ünlü trol gladyatörleri, mojo'yu sihirle çatışmaya sokacak şekilde, nefes kesici bir beklentiyle tanıklık ediyor. Loa, isminizi ve takım ruhunuzu gürleyen kalbinizi doldurduğunda, hiçbir şey sizi gladyatör kargaşasına KATILMAK için arenaya katılmanıza engel olamaz.

Sadece rumble kuralını hatırla:
KURAL YOK!


Sadece Trollin

Uzun boylu, sivri uçlu, tuskulu ve çoğu zaman spor yapan mohawklar, troller, milyonlarca alana yayılan zengin bir tarihe sahiptir. Azeroth'un ilk halkları arasındaydı ve güçlü Loa primal tanrılarının yardımıyla, bir zamanlar dünyanın çoğunu yöneten yekpare bir imparatorluğa liderlik ettiler. İmparatorluk içinde gelişmekte olan trollerin (Zandalari, Darkspear, Revantusk ve daha birçokları) güçlü, uysal ve uyarlanabilir kabileleri, gezegenin akla gelebilecek her köşesinde bulunabilirler.

Gururlu bir mirasa sahip asil bir toplumdur. Ve yine de, trollerin kurallar için sahip olduğu gevşek ilişki, kendi kültürlerinin özünde bulunan voodoo'nun karanlık mistisizminden uzaklaşmadığı anlamına gelir.


Rastakhan’s Rumble da, geçmişin ihtişamlarına ve kavganın ilişkisiz pervasız neşesine batmış olan kutsal bir yer olan Stranglethorn Vale'nin buharlı ormanında bulunan Gurubashi Arena'yı ziyaret edeceğiz!Overkill

Yeni Overkill anahtar kelimesi olan kartlarile, bir saldırı sırasında hedeflerinin sağlığından fazla hasar gördüğünde, bonus etkisi kazanır.Primal Loa

Loa, trol kültüründe binlerce yıldır  figürleşmiş olan inanılmaz güçlü primal tanrılardır. Rastakhan’s Rumble' da, her bir sınıf için bir Loa Legendary kart olacak.


Spirit

Spirit of the Shark gibi oyun içerisinde Stealth özelliği kazanan gücünü Loa'lardan alan kartlar her sınıf için yer alacak.


Oyun başladığında belli bir süreliğine rastgele bir Loa Legendary kart ve bir Spirit kartından 2 kopya herkese hediye olarak verilecek.

Ayrıca 4 Aralıkta yeni genişleme paketi başladığında herkese 6 yeni genişleme paketinin kart pack'inden hediye verilecek.

Rumble Run

Rastakhan’s Rumble’s başladıktan 9 gün sonra yani 13 Aralıkta, solo adventure olan Gurubashi Arena’ya da katılabilirsiniz. Burada bir takım ve bri shrine seçtikten sonra karşınza çıkan düşmanları sırasıyla yenmeye çalışacaksınız. Daha önceki solo adventurelarda olduğu gibi önce az kartla başlayacak daha sonra her tur yeni kartları destenize dahil ederek gideceksiniz. Henüz solo adventure bölümünü bitirmenin ödülü açıklanmasa da her zaman olduğu gibi bir kart arkalığı olmasını bekliyoruz.


Ön Sipariş :Bu paketi önceden satın aldığınızda, 50 Rastakhan’ın Rumble kart paketi, Ready to Rumble kart arkalığı ve  yeni Shaman Hero: King Rastakhan! ı satın almış olacaksınız . Fiyatı 49.99 Euro olacak.

The Challenger’s BundleDaha düşük bütçesi olanlar için, bu paket, 17 Rastakhan’ın Rumble kart paketi ve  Ready to Rumble kart arkalığı veriyor. Fiyatı da 19.99 Euro olacak.

Rastakhan’ın Rumble'ı 4 Aralık'ta başlıyor. Hazır olmak için, yakında karar vermelisiniz: Hangi Loa size konuşuyor? Hangi takıma katılacaksın?

Rastakhan’ın Rumble'ı 4 Aralık'ta başlıyor bizde yeni kartlar açıklandıkça sizlere bu konu içerisinden bildireceğiz.


By : Diabolus 02.11.2018 | 20:52
Son Düzenleme: 04.11.2018 | 15:39 Gönderen: Diabolus
Etiketler:

Yorumlar

Nekroses 03.11.2018 | 20:44

Neden 17 paket? 17 sayısına çok takıldım.Sayfa: [1]   Yukarı git

Yorum Yapın

Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.