Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


    

Hearthstone da gelecekte bizleri bekleyenler...  (Okunma sayısı 2442 defa)

Hearthstone’un Works ilk güncellemesine hoş geldiniz. Burada, önümüzdeki birkaç ay içinde Hearthstone için - oyun güncellemeleri ve etkinlikleri, esport'lar ve daha fazlası için neler olduğuna kısa bir bakış sunuyoruz! Konuşacak çok şey var, mağazada ne olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin.


Oyun Güncelleştirmeleri:

Metanın Durumu :

The Boomsday Project’in yayınlanmasının ardından metanın kararlı hale gelmeye başladığını gördük. Odd Warrior, Odd Paladin, Token Druid, Tempo Mage, Taunt Druid, Zoo Warlock, Quest Rogue, Secret Hunter, Paladin, Deathrattle Hunter ve hatta Even Warlock gibi desteler en iyi performans gösterenler arasındaydı.

Bu desteler metada biraz öne çıkarken, her sınıftan da  etkin desteler var dı. Evolve Şaman ve Combo Priest gibi.

Genel olarak, daha fazla çeşitte deste oluşuğu için memnunluk duymaktayız.

İzlenecek Kartlar :

Giggling Inventor çok popüler ve çok sayıda deste sahip. Giggling Inventor'ın güçlü olmasını istiyorduk çünkü güçlü nötr Taunt minyonlarına sahip olmanın oyunları daha ilginç hale getirdiğini gördük. Geçmişte Sludge Belcher ve Tar Creeper ile bunu gördük. Şu an için Giggling Inventor'da herhangi bir değişiklik planlamıyoruz, ancak izleme halindeyiz.

Wild Dengelemesi :

Şu anda, Wild bir şekilde Standart gibi hissettiriyor, ancak yüksek bir güç seviyesi ve geniş bir kart kütüphanesiyle. Vahşi, ismine daha çok yaşatırsa, ilk oyunda bile, gerçekten çılgın ve güçlü kombinasyonlara izin veriyoruz? Genellikle, her şey o kadar güçlüdür ve herkes bu kadar çok araçlara erişim sahip olduğundan HERHANGİ bir strateji oyununda olmayan serbestliği sağlamaktadır. Şuan için Wild Modta bir değişiklik düşünülmüyor.

Yeni Klasik Kartlar

Bir süredir Hearthstone oynuyorsanız, her yeni Hearthstone yılında, Standart formatı döndürmek için belirli kartları seçtiğimizi zaten biliyorsunuz. Bu kartların bazıları, standart formatın genellikle dökmeyen bir parçası olan Klasik formatın bir parçası olmuştur.

Standart'tan ayrılan kartların birkaçı Sınıf kartlardı, ancak her bir Sınıfın Klasik sette kabaca eşit sayıda kart olmasını istiyoruz. Bunu başarmak için, boşluğu doldurmak için dört yeni kart ekliyoruz.

Klasik sete eklenen yeni Class kartları. Onları bir araya getirebilir veya gelecek ay Classic kart paketlerinde açabilirsiniz:Bu kartları tasarlarken, yeni oyuncuların Hearthstone oyununu ilk kez deneyimlerinden geçirmeyi düşünüyoruz. Bazı heyecan verici anlar yaratırken, nispeten basit olmalılar. Ayrıca oyunculara, sahip olmadıkları kartlarla oynama şansı veriyorlar. Aynı zamanda, gelecekteki tasarımı sınırlandırmaları veya sorunlara neden olmaları (2 yıldan uzun bir süredir Standartta olacakları için) konusunda çok güçlü olmaları önemlidir.

İleriye baktığımızda, Hall of Fame'e katılmak için daha fazla kart bekliyoruz. Classic'de hala nötr Legendary kartlarının Hall of Fame'e katıldığı bazı boşluklar var, bu yüzden gelecekte Klasik sete yeni kartlar eklemeyi düşünüyoruz.

Yeni Oyuncu Deneyimi İyileştirmeleri

Seviye 25'te bile, özellikle de daha önce Hearthstone oynamışsanız, oyunların rekabeti şiddetli olabilir. Yeni oyuncuları biraz daha hafif bir şekilde kolaylaştırmak istiyoruz, bu nedenle yeni oyuncu deneyimini geliştirmek için bazı adımlar atıyoruz. İşte Hearthstone tavernasının yeni gelenleri bekleyenler.Yeni oyuncular 50. Sırada başlayacaklar. 50'den 26'ya kadar olan sıralar sadece yeni oyuncular için olacak ve 25'ten 20'ye kadar olan sıralarda olduğu gibi sıralanırken yıldız'ı kaybedemezsiniz. Bir oyuncu Rank 25'e ulaştığında, bir daha bu rütbenin altına düşmezler. Bunun, Hearthstone'a yeni katılan oyunculara, Tavernayı kullanmaya alışması için biraz daha zaman kazandıracağını umuyoruz. Ayrıca, onlara hız kazandırmalarına yardımcı olacak birkaç ücretsiz hediye vereceğiz. Eğer deneyimli bir oyuncu ek bir hesap yapıyorsanız, Yeni Oyuncu Deneyimini atlamanın bir seçeneği olacaktır. Böylece rekabete daha hızlı geri dönebilirsiniz. Gelecekte vereceğimiz birkaç detay daha olacak.

Oyun içi Turnuvalar Güncellemesi

Bu yılın başlarında, Hearthstone'a, Fireside Gatherings ve özel etkinliklere yönelik turnuvaları düzenlemeyi kolaylaştıracak yeni bir özellik eklemekten söz ettik. Ekip bir süredir bu özellik üzerinde çalışıyor ve başlangıçta bu yıl gelmesi planlanıyordu. Ne yazık ki, oyun içi turnuvalar artık beklemede, bu yüzden bu fırsatı nedenini açıklamak istedik.

Sosyal deneyimi dahil, Hearthstone'un birçok özelliğini geliştirmek için birçok planımız var ve Oyun içi Turnuvalar bunun önemli bir parçası. Turnuvalar birçok farklı kitleye hitap edebilir, ancak geldiğimiz uygulama çok özel bir oyuncu kitlesine hitap eder. Hearthstone'u oynamak için heyecan verici yeni bir yolla genişletmek yerine sistemi kitledi ve daha büyük Hearthstone deneyimine iyi entegre olmadı.

Sonuç olarak, tüm oyuncuların keyif alabileceği In-game Turnuvalarının tatmin edici ve sağlam bir şekilde uygulanmasına katkıda bulunabilmemiz için, Hearthstone'un genel sosyal deneyimini nasıl ve nerede geliştirmek istediğimizi düşünmemiz gerektiğine karar verdik. Geliştiriciler olarak, bazen çalışmayan bir tasarımdan uzaklaşmak için zor karar vermeliyiz. Artık sonucun, herkesin beklentilerini veya Hearthstone için sahip olduğumuz yüksek standartları karşılayacağını düşünmüyoruz.

Sonuç olarak, Oyun İçi Turnuvaları daha ileri bir tarihte tekrar ziyaret etmek istersek, özellik öngörülebilir bir gelecekte beklemede.

Fireside Buluşmaları

Bir Fireside Toplantısına hiç katılmadıysanız veya kendinizden birini organize ettiyseniz, Hearthstone'u arkadaşlarınızla paylaşmanın en eğlenceli yollarından birini kaçırıyorsunuz demektir! Kendi evinizde özel etkinlikler de dahil olmak üzere her zamankinden daha eğlenceliler, bu yüzden Fireside Gatherings sitesinde bırakın ve bir göz atın.

Oyun içinde yakında onların olaylarını renklendirmek için daha fazla seçenek olacak. Fireside Brawls'ı (sadece Fireside Gatherings'de deneyimlenebilecek Tavern Brawls) deneyimlemek mümkün oldu, şimdi de katılımcılarına sunmak için seçim yapmak için Brawls'ın bir menüsüne sahip olacaklar. Dönen aylık Fireside Brawl'a ek olarak, Innkeepers, müşterilerin Fireside Gathering'i sırasında erişebilecekleri bir küratörlüğünden oluşan bir arşiv kütüphanesinden ek bir Fireside Brawl seçebilecektir.

Esports

2018 HCT Sonbahar Şampiyonası Ekim ortasına geliyor! Akışı canlı olarak izleyin ya da Los Angeles'taki Blizzard Arena'da şahsen yaşayın.

Bu, tanık olmak için heyecan verici bir etkinlik olacak ve eğer orada yaşayabiliyorsanız daha da iyi olacak! Hearthstone geliştiricileri ile tanışacaksınız, sahada pick-up turnuvalarının keyfini çıkaracaksınız, Hearthstone ve Blizzard Arena ürünleri gibi havalı şeyleri kıracak ve sadece katılacağınız Zafer Kartını kazanacaksınız!

Biletlerinizi buradan alabilirsiniz. Oturma sınırsız olarak satılmadan önce onları hızlı bir şekilde alın!

Hoşgeldin Paketinin Kükreyen Dönüşü

Tamam, hiç gitmedi, ama görkemli bir hale geldi. Yine de çok düşük bir fiyata 10 Klasik kart paketi sunacak (bu yeni Classic Class kartlarını almaya çalışacak harika bir zaman!), Ancak rastgele bir Class Legendary kartı yerine, şimdi klasikten altı Legendary ejderhadan birini içerecek. set: Alexstrasza, Deathwing, Malygos, Nozdormu, Onyxia veya Ysera!Yaklaşan Oyun Etkinlikleri :


Başsız Süvari, 17 Ekim'den başlayarak bir başka Spooktacular Hallow's End etkinliği için geri döndü! Geçen sene olduğu gibi, Taverna korkunç bir şekilde dekore edilmiş olacak, çift Sınıf Arena geri dönecek ve Tavern Brawl'da Başsız Süvari ile karşılaşacaksınız. Sezonun ruhuna göre, bu yıl çantada birkaç tane daha ikram etmeyi planlıyoruz. Başsız Atlılar'ın geri çekilişiyle ilgili tüm bilgileri size bildireceğiz.Çift sınıf arena geri döndü!

Hallow's End ayrıca özel bir anlaşmanın parçası olarak satın alınabilecek olan yeni bir Paladin Hero'nun gelişine işaret ediyor!Ve işte Hearthstone için olan işte bu! Bize katıldığınız için teşekkür ederiz ve düşündüğünüzü duymak için sabırsızlanıyoruz. Bu nedenle sosyal medyada veya aşağıdaki yorumlarda bizi bilgilendirin.

By : Diabolus 19.09.2018 | 14:26
Etiketler:

Yorumlar

Nekroses 21.09.2018 | 20:16

Vaaay, süper gelişmeler var. Bu haber bir harika dostum. Eline sağlık çeviri için.


Dreamca7cher 24.09.2018 | 19:59

Son Düzenleme: 24.09.2018 | 20:13 Gönderen: Dreamca7cher
1 yıldır büyük bir saçmalıkla, aptalca OP karakterlerle zamanımızı çaldılar, yeni jeton düştü zeki blizz tayfasına. Ayrıca druid in devamlı kendine armor vermesi dehşet sinir bozucu. İlla ki bir yerlerde bi pislik yapacaklar. Umarım son gelişmeleri olur. Bu armor olayı bunların hoşuna gitti, yarın öbür gün çoğu char. lara bunu yapar bu sivri zekalılar.Sayfa: [1]   Yukarı git

Yorum Yapın

Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.