Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


    

Hallow's End Etkinliği başlıyor...  (Okunma sayısı 2060 defa)

Başsız Süvari, 17 Ekim'den 31 Ekim'e kadar Hearthstone tavernasına geri dönüyor ve bu tarihler arasında herkese açık bir şölen yaşanacak! Keyifli bir şekilde kasvetli süslemelerle süslenmiş bir tavernada cesur olmaya hazırmısınız.


17 Ekim - 31 Ekim arasında tarihleri arasında devam edecek etkinlikte ilk girişte ücretsiz altın bir Witch’s Cauldron kartı ve bir Arena giriş hakkı kazanacaksınız.

Büyük Hallow'in Son Arena Kostüm Partisi

Her dokuz klasik Hearthstone Kahramanı, yeni kostümlere etkinliğe katılacak


Arena’ya başladığınızda, bir Kahraman, ardından bir Kahraman Gücü seçeceksiniz ve seçimlerinizde sunulan kartlar, nötr kartların yanı sıra, bu sınıfların aynı kartlarına da sahip olacak. Unutmayın, sadece giriş yapmak için ücretsiz bir Arena bileti alacaksınız, dolayısıyla partiye katılmamanız için bir sebep yok!

TWO Tricky Tavern Brawls!

Monster Smash, 17 Ekim'den 22 Ekim'e kadar sürecek olan özel bir Hallow's End Tavern Brawl'di ve bu brawl süresince bir yaratığı kontrol ederiniz.
Başsız Süvari desteleri, 24-29 Ekim tarihleri arasında koşulacak olan özel bir Hallow's End Tavern Brawl'dır.

Başsız Süvari, kırsal alandan geçmekte ve onu durdurmak size kalmıştır! Şaşkınlığı yakalamak için kılık değiştirirsiniz - Brawl başladıktan sonra, giyeceğiniz kostümü keşfedin. Her kostümün, çeşitli sınıfların kartlarını barındıran kendine has bir güvertesi ve uğursuz hayaletini batırmayı başarmak için en iyi şekilde kullanmanız gereken pasif bir Kahraman Gücü var!


Hallow! Hallow! Bundle

Hallow! Hallow! Bundle paketi ile birlikte 20 adet Witchwood kart paketi içeriğinin yanında yeni Paladin kahramanı Sir Annoy-O'uda koleksiyonunuza  dahil edebileceksiniz. Bu çok özel Bunddle fırsatı 17 Ekim - 30 Ekim tarihleri arası geçerli olacak.
NOT: Hallow's End, 17 Ekim'de başladığında Arena'da devam etmekte olan bir oyununuz varsa, bu durumda iptal olacak ve elde edeceğiniz kazanımların sayısı ve ücretsiz Arena bileti için normal ödülleri alacaksınız. Başlangıçtan hemen önceki saatlerde ve 17 Ekim ve 31 Ekim'de Hallow’s End'in sona ermesinden önce, yeni bir Arena bileti satın alma olanağı geçici olarak devre dışı bırakılacak.


By : Diabolus 17.10.2018 | 07:37
Son Düzenleme: 17.10.2018 | 08:24 Gönderen: Diabolus
Etiketler:

Yorumlar


Sayfa: [1]   Yukarı git

Yorum Yapın

Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.