Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


    

BlizzCon 2013'ün Sanal Biletleri Satışta  (Okunma sayısı 24810 defa)

BlizzCon 2013'ün elle tutulur biletleri çoktan satılmasına rağmen hayranlar Warcraft, Diablo ve Starcraft'ın dahil olacağı etkinliğe artık sanal bilet alabiliyorlar.


€29.99 olan biletlere 8-9 Kasım'da Anaheim Convention Center'da yapılacak etkinliğin HD çözünürlükteki yayına erişim dahil. Seyirciler gelişim panelleri, röportajlar, toplu yarışmalar ve kapanış seremonisinin olduğu bir kanal ile beraber, çok talep gören tekrarları görebilecekleri başka bir kanala da erişim sahibi olacaklar.


Ek olarak, BlizzCon'a sanal bilet sipariş eden herkese World of Warcraft, Starcraft II, Diablo III ve HearthStone: Heroes of Warcraft oyunları için özel oyuniçi eşyalar verilecek. Detaylar gelecekte sunulacak.
 
Bilet almak istemeyenler için Blizzard, açılış seromonisi, Starcraft II Dünya Şampiyonası Serisi Finalleri  ve World of Warcraft Arena Invitational'ın da dahil olduğu çeşitli eSports turnuvalarının gösterileceği ücretsiz bir video yayını sağlayacak.
 
Önceki BlizzCon'larda kapanış konserleri için Ozzy Osbourne, Foo Fighters, The Offspring ve Tenacious D. gibi ünlü müzisyenler sahne almıştı. Blizzard bu senenin müzisyeni için (eğer olacaksa tabi) henüz bir açıklama yapmadı.

Bileti satın almak isterseniz : http://eu.battle.net/blizzcon/en/virtual-ticket/

By : Midnite 21.09.2013 | 07:41
Etiketler: Blizzcon 

Yorumlar


Sayfa: [1]   Yukarı git

Yorum Yapın

Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.